Дзюдо: три чемпіона та стільки ж призерів (ДОПОВНЕНО)

13 березня 2017
Вихованці тренера з дзюдо Світловодської КДЮСШ Рудольфа Матвєєва знову виступили достойно цього разу на відкритому чемпіонаті обласної КДЮСШ "Ніка" серед юнаків 2006-2008 р.н., який відбувся у суботу, 11 березня в м. Кропивницький. З семи вихованців світловодської спортивної школи, шестеро посіли призові місця. Чемпіонський п’єдестал підкорили троє спортсменів: Данило Щербина, який здобув перемогу у ваговій категорії 27 кг, з-поміж 21 учасника; Микита Бодюл переміг у ваговій категорії 30 кг; Павло Пасько здобув перемогу у ваговій категорії 55 кг.

До числа срібних призерів увійшли: Іван Задніпрянець, у його вазі — 34 кг — змагалися 15 учасників та Данило Калюжний, виступаючи у ваговій категорії 25 кг, де виступали 16 учасників. У вазі 38 кг з-поміж 15 учасників на бронзовий п’єдестал зміг піднятися Влад Васєчка.

Рудольф Матвєєв подякував батькам за підтримку свої дітей у їх прагненні займатися спортом та виступати на турнірах та розповів, що вже у наступні вихідні його вихованці знову виступатимуть на престижних змаганнях, тож побажаємо нашим юним дзюдоїстам нових перемог.