Понеділок, 11 грудня 2017

Розклад руху міжміських маршрутів автостанції Світловодськ

Рейс Відправлення Прибуття Вартість, грн. Перевізник Транспорт
Світловодськ – Київ 04:45 10:20 94,07 Світловодське АТП 13507 SHAOLIN
Київ – Світловодськ 12:30 18:00
Світловодськ – Харків 06:35 12:15 92,41 Світловодське АТП 13507 ИВЕКО
Харків – Світловодськ 15:50 22:05
Світловодськ – Кіровоград 06:00 09:55 52,63 Транспортні лінії України БОГДАН 27
06:50 10:45 40,37 Світловодське АТП 13507 ИК-250
08:40 12:05 46,49 Світловодське АТП 13507 ГАЗ-32213
09:50 13:40 46,49 Транспортні лінії України ГАЗ
10:30 13:55 46,49 Світловодське АТП 13507 ГАЗЕЛЬ-12
13:30 17:20 49,57 Горбань В.Ф. БАЗ 25
13:45 16:40 37,29 Світловодське АТП 13507 ГАЗ-32213
15:15 18:35 46,49 Кузьменко Н.А. МЕРСЕДЕС 16
15:50 19:20 46,49 Боднар В.С. ЕТАЛОН 29
Кіровоград – Світловодськ 07:40 11:10 46,49 Горбань В.Ф. БАЗ 25
09:45 13:10 46,49 Кузьменко Н.А. ИВЕКО
10:45 14:15 46,49 Боднар В.С. ЕТАЛОН
12:30 16:25 52,63 Транспортні лінії України БОГДАН 27
13:10 16:40 46,49 Світловодське АТП 13507 ГАЗЕЛЬ-12
14:40 18:40 40,37 Світловодське АТП 13507 ИК-39
18:00 21:35 46,49 Транспортні лінії України ГАЗ
18:10 21:00 37,29 Світловодське АТП 13507 ГАЗЕЛЬ-12Ж
Світловодськ – Кременчук 05:40 06:30 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
06:05 07:25 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
06:30 07:20 8,72 Кременчуцьке АТП 15307 ПАЗ 4234
07:10 08:00 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
08:50 09:40 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
09:10 10:00 8,72 Кременчуцьке АТП 15307 ПАЗ 4234
09:55 10:45 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
10:15 11:25 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
12:10 13:00 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
13:20 14:10 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
14:00 14:50 8,72 Кременчуцьке АТП 15307 ПАЗ 4234
14:15 15:25 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
15:20 16:10 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
16:20 17:10 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
16:50 17:40 8,72 Кременчуцьке АТП 15307 ПАЗ 4234
17:40 18:20 7,37 Світловодське АТП 13507 ХАЗ
Кіровоград – Градизьк 11:45 15:15 32,37 Транспортні лінії України МЕРСЕДЕС 609
Градизьк – Кіровоград 17:30 21:00 32,87 Транспортні лінії України МЕРСЕДЕС 409
Світловодськ – Новомиргород 5:00 11:14 64,91 Світловодське АТП 13507 ПАЗ 4234
Новомиргород – Світловодськ 05:40 12:20 67,04 Світловодське АТП 13507 ІВЕКО27
13:30 19:35 71,64 Світловодське АТП 13507 ІВЕКО27
Світловодськ – Кривий Ріг 06:00 11:40 73,98 Світловодське АТП 13507 SHAOLIN
Кривий ріг – Світловодськ 12:15 17:56
Світловодськ – Вінниця 07:15 18:40 136,40 Автолінії Поділля БАЗ А079.23
Вінниця – Світловодськ 06:35 18:25 137,05 Автолінії Поділля ЭТАЛОН-25
Світловодськ – Олександрівка 08:00 11:55 34,69 Світ-Автолегіон ГАЗЕЛЬ-12
Олександрівка – Світловодськ 15:20 19:25 34,69 Світ-Автолегіон ГАЗЕЛЬ-12
Світловодськ – Петрове 09:30 12:40 34,69 Жуган М.Г. МЕРСЕДЕС-608
Петрове – Світловодськ 06:35 09:20
Черкаси – Дніпропетровськ 07:15 09:55 37,14 ПМК-92 БАЗ 30
Дніпропетровськ – Черкаси 22:20 00:10
Черкаси – Полтава 17:15 18:55 43,60 ЛЮГ БАЗ 30
Полтава – Черкаси 11:40 13:45
12:35 14:40
Дніпропетровськ – Канів 07:10 13:00 М+М БОГДАН-27
Канів – Дніпропетровськ 07:30 13:35 38,67 Тураеродан БАЗ 25
Актуальна інформація на 01.04.2011
Телефон автостанції: 3-30-39, 2-42-18
Адреса автостанції: вул. Єгорова, 39
Докладніше на сайті bus.com.ua.
Телефонний довідник Світловодська: Міська рада, Власівська рада, Райдержадміністрація, Освіта, Медицина та здоров’я, Промисловість, ЖКГ, Транспорт, Культура та спорт, Служби, Преса Телефонний довідник Світловодська
Розклад автобусів та маршрутних таксі Світловодська Розклад автобусів та маршрутних таксі Світловодська
Розклад приміських поїздів Світловодська Розклад приміських поїздів Світловодська
Служби таксі Світловодська Служби таксі Світловодська
Послуги доставки на дім Послуги доставки на дім



Top