Понеділок, 23 січня 2017
ТОП-новини Відео Влада

Тепер голова з секретарем і на одному гектарі… спиною не повернеться

Тепер голова з секретарем і на одному гектарі… спиною не повернеться
Суботнє, 10 грудня, відео-звернення до громади мера Козярчука остаточно підтвердило, що його взаємини зі спікером Сапяновим і більшістю обранців міськради вступили у фазу "холодної війни"
Якщо на пресовій конференції 8 грудня Валентин Козярчук і Юрій Сапянов, хоч і гиркались між собою, та все ж, сиділи майже поряд за одним столом, то вже опісля проведення позачергової сесії наступного дня, яку, через самоусунення мера від її проведення, провів секретар, варто припустити, що навіть такі, прохолодні, взаємини між ними лишились у минулому. Адже, на переконання Козярчука, які він аргументував відповідною статтею 46 ЗУ "Про місцеве самоврядування", ота позачергова є незаконною і її результати він обов’язково оскаржуватиме у суді. І найбільше тут вдарило по його самолюбству не скільки питання уточнення та розподілення міського бюджету на кінець поточного року, а стільки те, що обранці більшістю голосів (23 — "за", два — "утримались", один — "проти") подолали його вето, яке він наклав на сесійне (27 листопада) рішення рекомендувати йому відставити свою заступницю з питань ЖКГ Анну Нестеренко. Ну і, безумовно те, що сесія відбулася всупереч його волі!

"От після вчорашньої сесії стало все зрозуміло — я вже не можу стати до нього спиною. І не зможу з ним працювати у майбутньому у форматі: Козярчук — міський голова, Сапянов — секретар", — резюмував голова, додавши, що, як один із виходів з даної ситуації, він не виключає позачергових виборів і міського голови, і депутатського корпусу, у яких він не сумнівається у своїй перемозі.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top