Середа, 23 серпня 2017
Влада

Кандидити на посаду Великоандрусівського сільського голову

Кандидити на посаду Великоандрусівського сільського голову
Світловодська районна рада на своєму офіційному сайті оприлюднила список кандидатів на посаду Великоандрусівського сільського голову.
Нагадаємо, перші вибори депутатів Великоандрусівської сільської ради та відповідного сільського голову відбудуться 18 грудня 2016 року.

Кандидити на посаду Великоандрусівського сільського голову:
  1. Березюк Світлана Володимирівна ПП "Блок Петра Порошенко"
  2. Дикий Григорій Анатолійович Самовисування
  3. Іващенко Ніна іванівна ПП ВО "Батьківщина"
  4. Панасенко Анатолій Якимович Самовисування
  5. Чемадура Юрій Олександрович Самовисування
  6. Ходак Геннадій Васильович Самовисування
  7. Ющенко Тетяна Володимирівна Самовисування

Кандидити в депутати Великоандрусівської сільської ради

1 ОКРУГ
  1. Вітряченко Павло Леонідович ПП "Наш Край"
  2. Калабухова Тамара Юліївна Аграрна партія України
  3. Лебідь Юлія Володимирівна ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  4. Шпіньова Ніна Григорівна ПП ВО "Батьківщина"
  5. Хантигова Василина Василівна Самовисування

2 ОКРУГ
  1. Колесник Олександр Іванович ПП "Наш Край"
  2. Кублій Микола Миколайович ПП ВО "Батьківщина"
  3. Олексієнко Віктор Михайлович Самовисування
  4. Полтавець Марина Іванівна ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  5. Полтавець Микола Миколайович ВО "Свобода"
  6. Саламашенко Володимир Михайлович Аграрна партія України

3 ОКРУГ
  1. Вітряченко Марина Петрівна ПП "Наш Край"
  2. Габа Олексій Миколайович Аграрна партія України
  3. Верлан Володимир Васильович Радикальна партія Олега Ляшко
  4. Залоїло Галина Сергіївна Партія Пенсіонерів України
  5. Криницька Наталія Василівна ПП ВО "Батьківщина"
  6. Немазана Ольга Миколаївна Самовисування
  7. Олексієнко Ольга Олександрівна ВО "Свобода"
  8. Орлова Юлія Василівна ПП "Об’єднання "Самопоміч"

4 ОКРУГ
  1. Бутович Валентина Іванівна Аграрна партія України
  2. Калініченко Валентина Іванівна Самовисування
  3. Кобзар Руслан Самвелович ПП ВО "Батьківщина"
  4. Котляр Ольга Юріївна Самовисування
  5. Кушнірова Світлана Володимирівна ПП "Блок Петра Порошенко"
  6. Лисий Олександр Борисович ПП "Наш Край"

5 ОКРУГ
  1. Мамчич Ніна Володимирівна ПП "Наш Край"
  2. Мостовик Антоніна Дмитрівна ПП ВО "Батьківщина"
  3. Полохан Тетяна Вікторівна Самовисування
  4. Чернієнко Валентина Володимирівна Аграрна партія України

6 ОКРУГ
  1. Горовой Сергій Веніамінович Самовисування
  2. Неборак Катерина Миколаївна ПП ВО "Батьківщина"
  3. Чайка Олександр Григорович ПП "Наш Край"

7 ОКРУГ
  1. Альошкіна Ніна Іванівна ПП "Наш Край"
  2. Негора Олександр Іванович ПП ВО "Батьківщина"
  3. Ненько Надія Миколаївна Сам Самовисування
  4. Ходак Лариса Андріївна ПП "Блок Петра Порошенко"

8 ОКРУГ
  1. Волкова Вікторія Миколаївна ПП ВО "Батьківщина"
  2. Ковальов Георгій Вікторович ПП "Наш Край"
  3. Корж Наталія Олексіївна Аграрна партія України
  4. Носкова Тетяна Володимирівна Самовисування
  5. Рудич Михайло Леонідович Радикальна партія Олега Ляшко

9 ОКРУГ
  1. Верлан Дмитро Володимирович Радикальна партія Олега Ляшко
  2. Голобородько Валентина Михайлівна ПП "Наш Край"
  3. Кравченко Артем Романович ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  4. Стрілець Світлана Олександрівна ПП ВО "Батьківщина"
  5. Шерстюк Роман Вікторович ВО "Свобода"

10 ОКРУГ
  1. Вовк Людмила Миколаївна Самовисування
  2. Дорожинська Людмила Вікторівна ПП "Наш Край"
  3. Гломба Василь Петрович ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  4. Курдіна Альона Олегівна Радикальна партія Олега Ляшко
  5. Семенов Віталій Володимирович Аграрна партія України
  6. Шевченко Валентина Миколаївна ПП ВО "Батьківщина"

11 ОКРУГ
  1. Бутко Наталія Антонівна Партія Пенсіонерів України
  2. Бойко Сергій Дмитрович ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  3. Мініч Володимир Миколайович ПП ВО "Батьківщина"
  4. Полонський Євгеній Миколайович ВО "Свобода"
  5. Попов Валерій Валентинович ПП "Блок Петра Порошенко"
  6. Плющ Галина Миколаївна Аграрна партія України
  7. Хмара Ігор Леонідович Радикальна партія Олега Ляшко

12 ОКРУГ
  1. Гоменюк Станіслав Петрович Партія Пенсіонерів України
  2. Забіяка Олександр Олександрович ПП "Об’єднання "Самопоміч"
  3. Золтан Катерина Іванівна Самовисування
  4. Зацепа Оксана Іванівна Радикальна партія Олега Ляшко
  5. Скосар Констянтин Сергійович ВО "Свобода"
  6. Мокієнко Михайло Володимирович ПП ВО "Батьківщина"
  7. Пруднікова Наталія Анатоліївна Самовисування

13 ОКРУГ
  1. Деканенко Олег Володимирович ПП "Блок Петра Порошенко"
  2. Неживенко Валентина Миколаївна Партія Пенсіонерів України
  3. Стеценко Ганна Миколаївна ПП ВО "Батьківщина"
  4. Суліма Сергій Володимирович Радикальна партія Олега Ляшко
  5. Ткач Анатолій Миколайович ПП "Наш Край"

14 ОКРУГ
  1. Живолуп Таіса Михайлівна ПП "Блок Петра Порошенко"
  2. Авсієнко Вікторія Олегівна Радикальна партія Олега Ляшко
  3. Сокіл Григорій Миколайович ПП "Наш Край"
  4. Стеценко Микола Олександрович ПП ВО "Батьківщина"
  5. Перевертень Тарас Петрович ВО "Свобода"




Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:




Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top