П’ятниця, 19 квітня 2024
Спорт

Завершився останній етап Кубка області зі спортивного орієнтування Новина з фото

Завершився останній етап Кубка області зі спортивного орієнтування
20 листопада відбувся VІ, останній етап Кубка області зі спортивного орієнтування. Цього разу змагання проходили неподалік Знам’янки у знаменитому Чорному лісі і зібрали понад сотню учасників з різних куточків Кіровоградщини.

Вік учасників змагань коливався від 10 до 70 років, тож вони проходили у різних вікових категоріях на маршрутах протяжністю від 1,9 км до 6,1 км. Як відзначають спортсмени та їх тренери, маршрути були доволі цікавими, а інколи навіть екстремальними, адже учасникам доводилось долати болотисті місцини.

Щодо результатів, то в категорії чоловіки 45 років абсолютним чемпіоном — і на цьому етапі, і за загальним рейтингом, став світловодець Ігор Грицина, а серед жінок за загальними підсумками перемогу здобула світловодчанка Наталія Кімбірська, виборовши срібло на VІ етапі змагань.

Не відставали від дорослих і юні спортсмени. Так, Михайло Черевик, вихованець Світловодського ЦДЮТ (тренер Наталія Кімбірська), цього разу був першим (ч-14), тож, за загальним заліком здобув бронзу.

Гарно показали себе і учасники команди ГО "Туристично-краєзнавчий клуб "Чорнолісся" ім. В. Голого" (тренер Валерій Корчагін) зі Знам’янки. Так, перемоги у своїх вікових категоріях здобули: Микита Колісник — І місце (ч-12), Павло Корчагін — ІІІ місце (ч-10), Денис Калюжний — ІІ місце (ч-12). А за загальним рейтингом ІІІ місце посів Антон Стрілець (ч-12).

А от вихованці Тарасівського НВК (тренер Віталій Терехов) хоча і не брали участь в останньому етапі, за загальними показниками Кубка області також здобули призові місця: Денис Сергеєв — І місце (ч-12), Єгор Марус — ІІ місце (ч-12), Софія Гнатенко — ІІ місце (ж-12), Олег Терехов — ІІ місце (ч-14). А в командному заліку команда здобула срібло, поступившись лише команді "Пеленг" з Кропивницького.