Середа, 23 серпня 2017
ТОП-новини Відео Спорт

Хортингісти Світловодщини — чемпіони світу! Новина з фото Новина з відео

Хортингісти Світловодщини — чемпіони світу!
Учасники чемпіонату світу з хортингу в місті Трускавець з тренером Анатолієм Скоренцовим та завідувачем сектором молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації Ларисою Самойленко

Вітаємо команду вихованців військово-патріотичного клубу "Козак" Світловодського району з перемогою на чемпіонаті світу з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах "Двобій", "Сутичка", "Форма", "Показовий виступ", які відбулися з 17 по 20 листопада в м. Трускавець.
У напруженій боротьбі наші учасники одержали перемогу в змаганнях у розділі: "Показовий виступ" — особистий розряд (чоловіки 18-35 років) Євгеній Скоренцов — чемпіон світу з хортингу, виступ якого судді відзначили найкращим на чемпіонаті; особистий розряд (жінки 18-35 років) Анжела Садовнича — 3 місце; парний розряд (юніори 14-17 років) — Микола Огнароьв, Сергій Воробйов — чемпіони світу з хортингу; командний розряд — Олександра Сергієнко, Микола Огнароьв, Сергій Воробйов, Анастасія Скоренцова, Євгеній Скоренцов — чемпіони світу з хортингу.

Розділ "Форма" (дівчата 14-17 років) Анастасія Скоренцова єдина тринадцятирічна учасниця серед даної категорії — 3 місце. Тренер команди — Анатолій Скоренцов.

Наших спортсменів нагородили дипломами та медалями, з них 8 золотих 2 бронзові.

Участь команди хортингістів в чемпіонаті Світу з хортингу  відбулась завдяки сприянню Сергія Твердовського — голови Світловодської РДА, потужної підтримки Юрія Скічка, генерального директора Світловодського річкового терміналу, Олександра Мульченка, керівника організації "Світловодський цивільний "Азов" та підприємців: Галини Зуєнко, Любові Замкової, Володимира Грушки, Олександра Стиценка.

Лариса Самойленко,
завідувач сектором молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top