Середа, 22 лютого 2017
Економіка

Уже й листопада половина промайнула, а вони все йдуть і йдуть. По субсидії Новина з фото

Уже й листопада половина промайнула, а вони все йдуть і йдуть. По субсидії
Осіннє-зимовий сезон цього року позначився карколомним здороженням плат за комунальні послуги. І як завжди, на виручку людям приходять житлові субсидії…
За словами в. о. начальника Управління соцзахисту населення Ірини Котенко (на фото), кількість заявників на отримання субсидій зросла майже втричі, станом на середину листопада 2016 року, ця чисельність сягнула 14,5 тисяч. І це не межа, говорить пані Ірина, — звернення по субсидії продовжують надходити. Основною причиною вона називає нарахування за центральне опалення за половину жовтня, що змусило "вхопитися за голову" жителів міста, які до цього не думали рятуватися за допомогою субсидій.

"Але ми справляємось з таким навантаженням. Субсидія за жовтень місяць нарахована майже в повному обсязі. При чому, ті, хто користується індивідуальним опаленням в приватному та комунальному секторі, отримали повідомлення про субсидії з жовтня 2016 року по квітень 2017 року. Ті ж, хто має централізоване опалення, — отримали повідомлення за жовтень 2016 року. Наприкінці листопада — початку грудня буде зроблений перерахунок на листопад місяць та розрахована субсидія до кінця опалювального періоду", — запевнила наша співрозмовниця.


Враховуюче це, вона віддає належне як злагодженій та професійній роботі свого колективу, так і допомозі "зі сторони"… Так здорово допомагають з розповсюдженням повідомлень на субсидію комунальні підприємства балансо-утримувачі житла та ОСББ із ЖБК, окрема подяка — головам квартальних комітетів. А в стінах самого Управління на громадських роботах трудяться п’ятеро клієнтів міськрайонного центру зайнятості — їхню роботу (50 на 50) оплачують МРЦЗ та міський бюджет.

"На добровільних засадах допомогу також надають і наші заявники безпосередньо — їм ми доручаємо роботу, що не пов’язана з призначенням субсидій, — додає пані Ірина. — Адже роботи, повторюю, вистачає усім."


— Чимало ґвалту нещодавно наробили "листи щастя" від "Світловодськпобуту", у яких споживачам і субсидіарним, у тому числі, повідомлялось, що за ними налічується такий-то-такий-то борг. І дивувалися люди, і найбільше ті, які сплачували добросовісно обов’язкову плату. Чому так сталося?

— Для того, щоб заявники не повторювали помилок минулого року при сплаті за комунальні послуги, необхідно за ті послуги, на яких немає засобів обліку в квартирі або в приватному будинку, сплачувати обов’язкову плату.

При наявності лічильника (наприклад, по водопостачанню, електропостачанню та газопостачанню) його показники помножуються на тариф, далі віднімається сума субсидії, різниця оплачується. За рахунок економного відношення споживача до користування послугами різниця може складати від’ємне число. В такому випадку необхідно тільки передати показники до організацій, які надають послуги.

Після закінчення опалювального сезону, невикористана сума субсидії на оплату послуги з централізованого опалення повертається виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі. Частина ж невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що еквівалентна вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 КВт/г електричної енергії (в разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), зараховується виконавцем як оплата послуг з газо-, електропостачання, у тому числі – обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступні розрахункові періоди. А залишок невикористаної суми повертається виконавцем таких послуг до бюджету на підставі акту розрахунку.

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top