Неділя, 20 серпня 2017
Економіка

Переробка сої — перспективний напрямок розвитку ПП «Віктор і К» Новина з фото

Переробка сої — перспективний напрямок розвитку ПП «Віктор і К»
Поговоримо про сою? "Мене це не цікавить!" — скаже читач і… буде не зовсім правий. Бо він навіть не здогадується про те, що соя давно увійшла в його раціон у вигляді цукерок і шоколаду, різноманітних напівфабрикатів, майонезу, сосисок, ковбаси, макаронних виробів та інших продуктів харчування. Прийде час і ми з вами почнемо активно вживати соєве масло, м’ясо, сир тощо. Тож краще заздалегідь з’ясувати, що корисного міститься в одній з найдавніших і найцінніших культурних рослин у світі і, що не менш важливо, продукції якого виробника варто віддати перевагу.
На цю тему ми ведемо розмову з комерційним директором ПП "Віктор і К" Максимом Королем.

— Максиме Вікторовичу! Не секрет, що ПП "Віктор і К" — потужний виробник продуктів харчування з насіння соняшнику — планує відкрити завод з переробки сої. Чому саме соя і, вибачте, для чого вам такий клопіт?

— Переробка сої — це відкриття нових ринків збуту нашої продукції, перспективний напрямок бізнесу, по перше. По-друге, будівництво заводу у селищі Власівка — це нові робочі місця для мешканців Світловодщини, нові доходи до місцевих бюджетів. Що стосується самої сировини — сою споживає увесь цивілізований світ, бо це на 40% якісний білок, він не поступається білку тваринного походження, багатий на залізо, магній, фосфор, натрій, калій, вітаміни групи В,Д і Е. Загальновідомо, що соя походить з південно-східній Азії. У Китаї, Японії, Малайзії, Австралії, США її активно споживають. Світовий ринок сої розвивається, Україна також дедалі більше вирощує цю культуру, зростає і попит на продукти її переробки. Щоб не стояти осторонь світових тенденцій, ми вирішили також побудувати завод з переробки сої.

— Як і будь-який новий проект, ваш "соєвий" завод викликає чимало запитань і побоювань у мешканців селища Власівка. Чи не зашкодить його робота екологічній ситуації, зокрема?

— Ми впевнені, що наш "соєвий" завод, стане ще одним кроком вперед у розвитку переробної промисловості не тільки Світловодщини, а й всієї України. Тому проектом передбачені найсучасніші технології глибокої переробки сировини. В проект закладено потужні очисні споруди, тож новий завод не буде навантажувати селищну каналізацію. Ми живемо у селищі Власівка і вболіваємо за те, щоб воно не тільки розвивалося економічно, а й щоб жити в ньому було комфортно. Боятися наслідків майбутньої роботи нового підприємства не варто.

— Яку продукцію маєте намір виробляти, чи зможете забезпечити якість — королівську, а ціну народну?

— Поки що говорити про асортимент зарано, але соєве масло будемо виробляти точно. Технологічно його виробництво нагадує соняшникове, але дещо складніше. Тож на обладнання і екологічні заходи використаємо великі кошти. Крім продуктів харчування, будемо випускати і корм для птахофабрик, свинокомплексів, підприємства з переробки комбікормів — протеїновий шрот. У ньому є потреба і в Україні, і за кордоном. Що стосується якості і вартості нашої продукції, я думаю, бренд "Королівський смак" залишиться на висоті!

— Дякую за корисну інформацію і бажаю успіхів!

Розмову вела Тетяна Дроздова
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top