Середа, 22 лютого 2017
Економіка

Переробка сої — перспективний напрямок розвитку ПП «Віктор і К» Новина з фото

Переробка сої — перспективний напрямок розвитку ПП «Віктор і К»
Поговоримо про сою? "Мене це не цікавить!" — скаже читач і… буде не зовсім правий. Бо він навіть не здогадується про те, що соя давно увійшла в його раціон у вигляді цукерок і шоколаду, різноманітних напівфабрикатів, майонезу, сосисок, ковбаси, макаронних виробів та інших продуктів харчування. Прийде час і ми з вами почнемо активно вживати соєве масло, м’ясо, сир тощо. Тож краще заздалегідь з’ясувати, що корисного міститься в одній з найдавніших і найцінніших культурних рослин у світі і, що не менш важливо, продукції якого виробника варто віддати перевагу.
На цю тему ми ведемо розмову з комерційним директором ПП "Віктор і К" Максимом Королем.

— Максиме Вікторовичу! Не секрет, що ПП "Віктор і К" — потужний виробник продуктів харчування з насіння соняшнику — планує відкрити завод з переробки сої. Чому саме соя і, вибачте, для чого вам такий клопіт?

— Переробка сої — це відкриття нових ринків збуту нашої продукції, перспективний напрямок бізнесу, по перше. По-друге, будівництво заводу у селищі Власівка — це нові робочі місця для мешканців Світловодщини, нові доходи до місцевих бюджетів. Що стосується самої сировини — сою споживає увесь цивілізований світ, бо це на 40% якісний білок, він не поступається білку тваринного походження, багатий на залізо, магній, фосфор, натрій, калій, вітаміни групи В,Д і Е. Загальновідомо, що соя походить з південно-східній Азії. У Китаї, Японії, Малайзії, Австралії, США її активно споживають. Світовий ринок сої розвивається, Україна також дедалі більше вирощує цю культуру, зростає і попит на продукти її переробки. Щоб не стояти осторонь світових тенденцій, ми вирішили також побудувати завод з переробки сої.

— Як і будь-який новий проект, ваш "соєвий" завод викликає чимало запитань і побоювань у мешканців селища Власівка. Чи не зашкодить його робота екологічній ситуації, зокрема?

— Ми впевнені, що наш "соєвий" завод, стане ще одним кроком вперед у розвитку переробної промисловості не тільки Світловодщини, а й всієї України. Тому проектом передбачені найсучасніші технології глибокої переробки сировини. В проект закладено потужні очисні споруди, тож новий завод не буде навантажувати селищну каналізацію. Ми живемо у селищі Власівка і вболіваємо за те, щоб воно не тільки розвивалося економічно, а й щоб жити в ньому було комфортно. Боятися наслідків майбутньої роботи нового підприємства не варто.

— Яку продукцію маєте намір виробляти, чи зможете забезпечити якість — королівську, а ціну народну?

— Поки що говорити про асортимент зарано, але соєве масло будемо виробляти точно. Технологічно його виробництво нагадує соняшникове, але дещо складніше. Тож на обладнання і екологічні заходи використаємо великі кошти. Крім продуктів харчування, будемо випускати і корм для птахофабрик, свинокомплексів, підприємства з переробки комбікормів — протеїновий шрот. У ньому є потреба і в Україні, і за кордоном. Що стосується якості і вартості нашої продукції, я думаю, бренд "Королівський смак" залишиться на висоті!

— Дякую за корисну інформацію і бажаю успіхів!

Розмову вела Тетяна Дроздова

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Tyler Вчора, 13:03
  ФОТОФАКТ: Бензовоз перекрив третю об’їзну у Світловодську 1
  Tyler-фото
  Ага, вечером гололед был знатный. Жалко что Плахотный не понимает или не хотит понимать, что нужно дорогу не раз в неделю посыпать.
 • Zelik 20 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Zelik-фото
  Пан Дмитришин Д.Д. надо поставить мусорный бак на входе в мэрию, видимо скоро пригодится
 • Zelik 20 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Zelik-фото
  Территория непуганных "перевозчиков". Укртрансбезпека их проверяет, тарифы исполком поднимает, все для них, а они как ездили раз в час так и ездят. Пассажиры для них никто. Сегодня в 17.05 стеклозавод конечная 24 маршрута, люди после работы хотят быстрее попасть домой БЕГУТ к автобусу, а водитель видя их уезжает.
  Как жить?
 • Bzik 19 лютого 2017
  У міжстатевих «заморочках» гору здобули дівчата 8
  Bzik-фото
  Автору - 12 балів за заголовок, бо 1510 переглядів - то гарний результат. Невдалий заголовок - і переглядів немає.
  Так давайте добавим желтизны, голых девок на главной, фейков побольше, ведь это так добавляет просмотров! Верно?
  Решение вопроса - предложите Voda на добровольных началах пробегать текст глазами филолога перед отправкой в эфир, для того чтобы нам не пришлось "відповідаючи на ті чи інші запитання і розв’язуючи ті чи інші питання" и мы "розбавляли" своїми доповненнями" такой продающийся текст Пана Асауленка.
 • Tyler 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Tyler-фото
  Есть на маршрутах скотовозки и похуже.

  Цитата: Milisa
  Больше контроля со стороны пассажиров
  Вот именно, а если все так и будут продолжать молча ездить, то так и будет, но скорее всего даже хуже.
 • SWAT 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  SWAT-фото
  склад виконавчого комітету у складі 14 осіб: Козярчук В., Сапянов Ю., Балюк О., Щербина І., Дмитришин Д., Бабаченко А., Медвєдєв Ю., Козак І., Рудич М., Якименко С., Агапов О., Атамась В., Сопільняк М., Хорольський В
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/10275-session
  .html
  На манеже все теже!!! Вы, что там вовсе ахринели??? ЧТо Вы делаете твари ???
 • Юлия_3 18 лютого 2017
  Виконком оновлено, заступника міського голови з питань ЖКГ затверджено 4
  Юлия_3-фото
  пан Дмитришин Д.Д. постарайтесь себя показать в работе на этой должности "Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ .." чтоб потом к Вам тоже не применяли правило трёх Д (как к экс-заму Нестеренко)- Дай Дураку Дорогу

  Заступником міського горлови з питань.....
  Ошибочка, буква "р" лишняя
 • shininggerl 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  shininggerl-фото
  еще очень возмущает, что некоторіе водители еще не отдав сдачу и не глядя сели ли пассажиры начинают движение и приходится по салону балансировать пока сядешь на свободное место или пройдешь дальше, чтоб удобнее стать и взяться за поручень. вообще нет понимания, что перевозки - это сфера обслуживания пассажиров, а не собственников транспорта. такое чувство буд-то тебе говорят "отдай бабло, проходи в стойло и не мычи". по 4.5 будем ходить пешком!
 • Milisa 18 лютого 2017
  Укртрансбезпека перевірила маршрутки Світловодська 5
  Milisa-фото
  В основном засмальцованные занавески,грязные салоны,орущая музыка,фраза водителя-"школьники выходят через аварийный выход..."- не только школьники,когда людей набито,как селёдки в банке,-невозможно выйти через центральный выход.
  Не мешало бы проверить у водителей ПДД-поворотники не включаются при выезде /заезде на остановку,останавливаются для высадки пассажиров с включенной аварийкой перекрывая движение ,водители маршруток устраивают гонки между собой,постоянно разговаривают по телефону.
  Больше контроля со стороны пассажиров,активистов -будет положительный результат.

Top