П’ятниця, 29 березня 2024
ТОП-новини Спорт

Срібло на Кубку України — у світловодських спортсменів Новина з фото

Срібло на Кубку України — у світловодських спортсменів
1 жовтня у місті Кривий Ріг пройшли змагання Кубка України з пауерліфтінгу та жиму лежачи, участь в яких взяли понад триста спортсменів з різних куточків України.

Змагалися за Кубок України і світловодські спортсмени — представники ГО "СК "Альфа Лідер": Станіслав Смоляник, Олексій Піценко, Людмила Балаханова, Олексій Гончар та Богдана Корогід.

У своїх вагових та вікових категоріях усі вони показали гарні результати. Так, Людмила Балаханова виборола ІІ місце у категорії до 52 кілограмів, Олексій Гончар став срібним призером у категорії до 75 кілограмів серед чоловіків 20-23 років та виконав норматив майстра спорту України, а Олексій Піценко виконав норматив кандидата в майстри спорту України.

Тренер світловодських спортсменів, голова ГО "СК "Альфа Лідер" Станіслав Смоляник дякує меценатам, завдяки яким стала можливою їх учать у змаганнях Всеукраїнського рівня: народному депутату Олесю Довгому (Фонд розвитку громад), Наталії Гусєвій (торговельна мережа "Рагу"), Сергію Близнюку (ТОВ "Світловодський завод адсорбентів"), Сергію Резнікову (магазин "Ласунчик") та Сергію Герасименку (ГО "Дім").