Середа, 16 жовтня 2019
Нам пишуть

Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО) Новина з фото

Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Сьогодні, 16 вересня 2016 року, ми вкотре переконалися настільки для районної влади неважливі люди з їхніми проханнями, переконаннями, вимогами і взагалі люди…


Такий щирий подив, таке відверте нерозуміння було у зібрання районної ради з нашого протесту. Вони ж бажають нам добра, сторюють освітній комунальний заклад , самі ним управляти будуть (щоб ми не переймалися лишніми турботами), а ми, невдячні, замість радіти і дякувати, вимагаємо залишити наше майно нам самим, наче в нас клепки вистачить, щоб ним управляти!

Будувати школу, ремонтувати її батьківськими руками за батьківський кошт – це ми можемо, а от розпоряджаться на правах власника – це виключна компетенція районної ради. І причину гарну знайшли, чому це майно районної ради. Виявляється в 1956 році, коли йшло переселення людей, школа будувалася за державний кошт, то і належати повинна державі. Хтось це заперечує? Ні! Подорожани також вважають, що належати державне майно повинно державі. А держава в нас хто? Ми думали, що це народ, тобто ми, територіальна громада, українці. Власники на своїй землі, на своїй території. Але виявилося – ні!

Держава – то, в першу чергу, районна рада, народні обранці, шановані депутати, які до нас приходили, щоб ми їх вибирали. От тоді нам дозволили побути народом, а після виборів ми зразу стали збродом. Фізичні особи з десятизначним номером.

То як, громадо Подорожнього, влаштовує нас таке відношення так званої "держави"? Чи все таки держава –це ми, український народ? Чи потрібні нам такі народні обранці, які "краще знають", чому нам радіти і за що дякувати. Депутати, вони ж честь і совість наша, вони за якість освіти переймаються (а ми, начебто, ні).

Якщо ми тихо-мирно школу віддамо, нам у неї вікна нові вставлять, якість знань і поліпшиться зразу. А якщо ми самі такий комунальний заклад створемо, як вони зараз пропонують, але на правах власника, то та сама ж "держава" нам вікон чомусь не захоче вставляти.

Знову питання – в нашої держави України є сини і пасинки? Виконавчі та представницькі органи – то сини любимі, а всі інші – то масовка, для кількості, щоб використати на виборах і щоб до наступних не турбували "господарів". Вони за нас все гарненько продумають, обрахують, поділять, вони для нас ні часу, ні сил не жаліють. Давайте разом подякуємо – хай за нас і живуть. (А може їм цього і треба, щоб нас взагалі не було?).

То куди ж нам, українці, в резервації, чи за кордон, чи на той світ? Щоб "державі" без проблем жилося!
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)
Митингуй, не митингуй – все одно получил… (ДОПОВНЕНО)Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 18.01.2016 | 19 комментарів | 0 публікацій
Не понятно из статьи, кто и куда забирают школу....
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top