Неділя, 21 січня 2018
Блоги Віталій Асауленко

Здійнявся вгору прапор український Новина з фото

Здійнявся вгору прапор український
З новацій цьогорічного відзначення Дня Державного Прапору України – імпровізована стела Героїв Небесної сотні і вшанування двох учасників підняття забороненого тоді (1990 рік) синьо-жовтого стягу на щоглі перед міськкомом КПУ.
Здійнявся вгору прапор український

Сьогодні на ґанку адмінбудинку урочисто було відзначено День одного із символів Незалежної України – її Державного Прапору. Честі його підняття, під український славень, цьогоріч удостоїлись два світловодця, які боронять Україну від кремлівської гідри у Донбасі.

Потім до громади звернувся міський голова Валентин Козярчук, який, разом із своєю заступницею з гуманітарних питань Іриною Щербиною вручили паспорти громадян України п’ятьом юним світловодцям, яким на цей день виповнилося 16 років. А ще – як доречна новація – очільники вручили виконкомівські грамоти Юрієві Сєргєєву і Миколі Євтєєву, які були одними з ініціаторів підняття синьо-жовтого прапору на саморобній щоглі перед тодішнім міськкомом КПУ, а потім стали депутатами міської ради першого скликання. І тоді прапор наш український, всупереч погрози прокурора, вперше у Кіровоградській області таки здійснявся у небо у березні 1990 року.

Здійнявся вгору прапор український
Здійнявся вгору прапор український

… А на п’ятачку, де не так давно стояв Лєнін, за дійством "спостерігали" Герої Небесної сотні, які загинули за очищення верховної влади в Україні від кремлівської агентури.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top