Четвер, 21 березня 2019
Економіка

«Я теж за ліквідацію стихійної торгівлі» – Петро Космач Новина з фото

«Я теж за ліквідацію стихійної торгівлі» – Петро Космач
Але до моїх пропозицій роками не прислухаються. Про це свідчить моя переписка з міською владою.


Що стосується рішення міської ради №968 від 26 листопада 2013 року "Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Леніна,10-а фізичній особі-підприємцю Космачу П.М.", воно було прийнято з порушенням існуючого законодавства України. Це стосується, перш-за-все, пункту 2.5 про створення 18 місць в межах орендованої ділянки для торгівлі овочами і фруктами, вирощеними на присадибних ділянках. Згідно закону України "Про ринки", створення торгових рядів чи ринку вимагає розробки і експертизи проекту, отримання паспорту ринку тощо. Крім того, ринок має право створити лише юридична особа, а не фізична особа-підприємець. Проектом на будівництво торговельного центру "Всесвіт" ніяких торгових рядів не передбачено. Договором оренди землі (за яку я сплачую 100 тис. грн. щороку в бюджет міста) – також.

Натомість письмово з доданням ескізного проекту я вніс пропозицію щодо побудови за свій рахунок торговельного майданчика біля будинку №12 по вул. Героїв України, 12 з подальшою передачею його у підпорядкування комунальному підприємству. Відповіді не отримав.

Не зважаючи на ці обставини, я виконав рішення сесії і створив 18 місць для торгівлі овочами та фруктами у 2013 році, які півтора року стояли порожніми. Люди не мали бажання торгувати на території "Всесвіту". Їм, як і зараз, подобається лише центральна вулиця і тротуар на ній.

Як я можу зберігати дрова на своїй території, поясню. Готуюся до зими і маю намір використовувати альтернативні види палива.

Наголошую, до несанкціонованої торгівлі навпроти магазинів "Українські ковбаси" та "Абсолют", я не маю ніякого стосунку. Біля "Всесвіту" торгують лише квітами кілька жінок і ті, частіше сидять на автобусній зупинці.

Петро Космач,
підприємецьДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  • pizdezu Користувач offline

  • 16 серпня 2016 20:22
    Група: Користувачі
    Реєстрація: 1.06.2016 | 21 комментар | 0 публікацій
Давай Космач! Ликвидируй конкурентов пенсионеров!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top