Середа, 16 жовтня 2019
Влада

Лише десять відсотків українців здатні "потягнути" нові тарифи Новина з фото

Лише десять відсотків українців здатні "потягнути" нові тарифи
Верховна Рада України повинна створити тимчасову слідчу комісію (ТСК), яка б розслідувала питання прозорості нарахування тарифів та системи субсидій. Про це заявив народний депутат від 102-го округу Олесь Довгий.


За його словами, наразі ні народні депутати, ні громадськість не володіють інформацією про принципи нарахування тарифів, а паливно-енергетичні підприємства взагалі не надають відповіді на запити щодо цього.

"Сьогодні всі говорять про прозорість влади, – зауважив нардеп. – Якщо влада така прозора, то чому ми вже півроку говоримо про ТСК, яка б пролила світло на тіньові оборудки з тарифами та субсидіями, і ніяк її не створимо?"


Як повідомив Олесь Довгий, вже сьогодні оплата за газ по субсидіям майже на 41% перевищила вартість фактично спожитого газу населенням. В минулому опалювальному сезоні держава переплатила 18,1 млрд. грн. Чим це спричинено? Урядом Яценюка було прийнято популістське рішення: розраховувати субсидії, виходячи тільки з соціальних норм споживання газу для населення без лічильника, які виявилися в кілька разів більшими фактичного споживання газу домогосподарствами України. Це призвело до того, що при середньому реальному споживанні газу одним домогосподарством в 184 куб. м газу на місяць, органи соціального захисту нараховували субсидії, які в півтора-два рази перевищують потреби.

"Більше того, експертні підрахунки вражають: видатки з бюджету України на енергетичні субсидії у 2017 році сягнуть 10% ВВП країни – 97 млрд.грн.! Це крах для економіки, – вважає Довгий – А за поновлення цих коштів в бюджеті платитимуть ті, хто не отримує субсидій. Ті, хто сьогодні сплачує податки, а потім їх ще раз обкладають податком за рахунок тіньових схем українського видобувника газу – "Укргазвидобування", де більше половини ціни газу становлять податки, щоб перекрити видатки на субсидії".


Серед інших чинників завищених бюджетних видатків на субсидії Олесь Довгий назвав відсутність лічильників з постачання газу у 20% споживачів та з постачання теплової енергії – у 60%.

Нардеп наголосив, що ТСК з питань тарифів має бути створена у найближчі дні, щоб по закінченню двох сесійних тижнів вона могла відзвітувати громадськості про свою роботу.

"Як зазначають експерти, лише 10% українців здатні "потягнути" нові тарифи. І восени перед мільйонами людей постане питання – як вижити? У моєму розумінні політика – це створення образів майбутнього. Важко навіть уявити, який образ майбутнього пропонує нинішня влада", – зазначив він.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 348 комментарів | 0 публікацій
Сегодня Киевсовет наложил болт мораторий на новые тарифы По ссылке - http://korrespondent.net/city/kiev/3710
856-v-kyeve-s-1-yuilia-zapretyly-povysh
at-taryfy

Местным руководителям на заметку.
 • Нравится
 • 8
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 107 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Засранетц
Местным руководителям на заметку.

У них тут своё "колесо", что хочу то и кручу
 • Нравится
 • 3


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top