Субота, 19 серпня 2017
ТОП-новини Кримінал Надзвичайні пригоди Некролог

Пішов з життя Віталій Куцевич…

Пішов з життя Віталій Куцевич…
У ніч з 15 на 16 квітня на 68-му році життя перестало битися серце громадського діяча, принципового, наполегливого, послідовного захисника інтересів громади міста і численних окремих світловодців — Куцевича Віталія Васильовича.
Начальник поліції Андрій Гулий доповів на "понеділковій" нараді у міського голови про те, що тіло Віталія Куцевича було знайдено в його квартирі і за висновком судово-медичного експерта Володимира Максюти, ознак насильницької смерті не виявлено. Гостра серцево-судинна недостатність та сахарний діабет, очевидно, є причиною смерті.

Коли ж 18 квітня об 11:30 близькі, друзі, колеги зібралися щоб провести в останню путь Віталія Васильовича, всім стало зрозуміло, що інформація поліцейського викликає великий сумнів. Голова і обличчя покійного виглядали так, наче людину методично вбивали…

Рідні розповіли, що близько 3-ої ночі 16 квітня сусіди Куцевича викликали поліцію, бо чули, що в його квартирі відбувається бійка. Наряд поліції прибув на місце виклику, але двері правоохоронцям ніхто не відкрив, тож вони поїхали далі. А тим часом "гості" Віталія Куцевича без перешкод "вийшли" з квартири через балкон (квартира розташована на другому поверсі). Коли пізніше поліцейські разом з судмедекспертом повернулися, вони виявили труп і безлад в квартирі.

Ховати людину за обставин, коли винуватців її смерті поліцейські навіть не намагалися розшукати, було б неправильно. Тож громадські активісти вирішили викликати слідчу групу для повторного обстеження. Обстежили візуально та з допомогою фотокамери мобільного телефону. Іншого обладнання у слідчих немає…

А тим часом секретар міської ради Юрій Сапянов, депутат обласної ради Іван Довбиш відвідали прокурора. Тут же виявилося, що поліцейські припустилися кількох суттєвих помилок, на підставі яких поховання призупинено, порушено кримінальну справу за статтею 115 ККУ "Умисне вбивство", тіло направлено для додаткового обстеження в морг.

Рідні у розпачі, покійного відспівали, а не поховали. Щиро співчуваємо, але через це варто пройти, щоб причетні до передчасної смерті мужньої людини, понесли заслужене покарання.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top