Четвер, 17 жовтня 2019
Місцеві вибори 2015 Свято

Цьогоріч День Власівки став особливим святом

Цьогоріч День Власівки став особливим святом
3 жовтня селище Власівка відзначило одразу дві важливі дати – 459-ту річницю з Дня заснування та 72-у річницю з Дня визволення краю від німецько-фашистських загарбників.


Святкування розпочалося мирною ходою до пам’ятника Невідомому солдату, біля якого відбувся урочистий мітинг. Зазвичай власівчани гучно і весело відзначають День свого селища – веселими піснями, запальними танцями та смачними частуваннями у парку відпочинку. Однак, події, які нині відбуваються в Україні, внесли свої корективи у цьогорічне святкування.

Напередодні, 25 вересня, власівчани прощалися із Віталієм Вікторовичем Королем – командиром танку 17-ї окремої танкової бригади Національної гвардії України, який загинув у серпні минулого року під час виходу з Іловайського котла. Тож, цьогорічне святкування Дня селища власівчани присвятили своїм героїчним землякам – воїнам, які визволяли рідне селище від фашистської навали в роки Другої світової війни та сьогоднішнім героям, які нині мужньо відстоюють інтереси рідної країни, захищаючи її суверенітет. Саме їм були присвячені слова подяки та пошани, які лунали від усіх виступаючих та ведучих заходу.

Цьогоріч День Власівки став особливим святом

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про загиблих. До підніжжя пам’ятника Невідомому солдату, де нині покоїться прах більше двохсот п'ятдесяти загиблих солдат, були покладені живі квіти.

Серед гостей свята, які вшанували власівчан та віддали данину героям селища – начальник управління освіти Геннадій Френкель.

Цьогоріч День Власівки став особливим святом

Він частий гість на Власівці, адже за його словами, тут мешкає багато його друзів:

"Це частина мого улюбленого міста Світловодська і я завжди залюбки приїжджаю сюди. Особливо люблю відвідувати святкові заходи на Власівці, адже власівська громада дуже згуртована і тут завжди панує особливо приємна, я б сказав навіть сімейна і по-домашньому тепла атмосфера. На жаль, враховуючи свою віддаленість від міста, Власівка неправомірно забута міською владою, але я впевнений, що ця несправедливість повинна бути виправлена. До речі, з 1 січня, коли Власівський дитячий садочок буде передано Світловодську, у селищі буде працювати людина від міського управління освіти, яка буде займатися закладами освіти і допомагати власічванам у вирішенні нагальних питань в освітній галузі".


Цьогоріч День Власівки став особливим святом


На завершення урочистого заходу у небо полетіли жовто-блакитні кульки, як символ миру та надії на щасливе майбутнє рідної країни. А святкування Дня селища продовжилося у Власівському Будинку культури.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top