Субота, 21 вересня 2019
Корисна інформація

До уваги споживачів! Ціни на газ та тарифи на послуги з газопостачання

До уваги споживачів! Ціни на газ та тарифи на послуги з газопостачання
Постановою Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України №583 від 03.03.2015р., зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 03.03.2015р. за № 242/26687, з 1 квітня 2015 року введені в дію нові роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення.


Ціни на газ при наявності лічильника, грн за 1 куб.м

До уваги споживачів! Ціни на газ та тарифи на послуги з газопостачання

У разі відсутності лічильників газу на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 1996 року №619 "Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників" зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №237 до "Норм споживання природного газу населення у разі відсутності газових лічильників", розмір плати за послуги з газопостачання становить:

До уваги споживачів! Ціни на газ та тарифи на послуги з газопостачання

Згідно п.10 "Правил надання населенню послуг з газопостачання", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 р. № 2246 (далі — Правила) розрахунок населення за надані послуги з газопостачання починаючи з 1 квітня 2015 р. здійснюється за роздрібними цінами на природний газ, що використовується для потреб населення, диференційованими залежно від місячного обсягу та видів споживання, що встановлені НКРЕКП, за показаннями лічильників газу, а у разі їх відсутності — за нормами споживання природного газу.

Керуючись вимогами п.17 Правил, розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць. Плата за надані протягом розрахункового періоду послуги з газопостачання вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця. Зняття показань лічильників газу проводиться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Обов’язково вказувати показання лічильника. (показник лічильника поточний, показник лічильника попередній).

Газопостачальне підприємство має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів.

Нарахування за спожитий природний газ виконується на підставі показників лічильника газу. Контрольні показання вважаються фактичними показаннями лічильника природного газу станом на те число місяця, в якому провадиться таке контрольне зняття. Показники лічильника, за які виконана оплата вносяться із квитанції про оплату за спожитий природний газ.

Несплата може зашкодити при визначенні фактичних обсягів спожитих послуг, адже обов’язковою умовою є сумлінне виконання обов’язків споживача - своєчасна сплата за комунальні послуги. Світловодське УЕГГ радить споживачам фіксувати показання лічильників газу щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Платежі за спожитий газ необхідно оплачувати за повний календарний місяць.

Щоб нарахування за газ відповідали показникам лічильника споживачі можуть щомісяця надавати у газове господарство фактичні дані про спожитий природний газ по телефону за номером 3-31-37 чи особисто оператору (на прийомі). Якщо фактичні показання один або декілька місяців були відсутні, то при отриманні даних лічильника від споживача (при оплаті, при наданні показників по телефону,) чи при фіксуванні контрольних показань контролером газового господарства нарахування за спожитий природний газ виконуються по діючим цінам.

ВАЖЛИВО! Проконтролювати обов'язкове внесення показників лічильника касиром банку чи відділення зв'язку у платіжний документ (квитанцію), який видається через касовий апарат. У разі, якщо споживач зніматиме показання лічильника газу щомісяця станом на 1 число місяця, розбіжностей за повний календарний місяць і фактично спожитими кубометрами виникати не буде.

Просимо всіх споживачів чітко дотримуватись вимог Правил щодо термінів сплати за газ. Це дозволить уникнути непорозумінь, заощадити наш з вами час.

Відповідальність за невірне заповнення платіжних документів та несвоєчасну оплату несе споживач.

Кожен споживач природного газу може виконати звірку, отримати необхідну інформацію по особовому рахунку, отримати консультацію з будь-яких питань щодо роботи газового господарства, нарахувань за газ, або оплати рахунку, призначення пільг чи субсидій та багатьох інших питань за тел. 3-31-37. Також за цим номером можна повідомити показники свого лічильника газу.

Вікторія Ясавієва,
майстер служби обліку Світловодського УЕГГДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.05.2015 | 6 комментарів | 0 публікацій
Информация по тарифам устаревшая http://nbnews.com.ua/ru/news/162181/
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top