П’ятниця, 19 квітня 2024
ТОП-новини Спорт

Змагання з пляжного волейболу відбулися на Власівці Новина з фото

Змагання з пляжного волейболу відбулися на Власівці
23 серпня на власівському пляжі відбулися змагання з пляжного волейболу серед збірних команд, присвячені Дню Незалежності України.

Турнір був відкритим, тому участь у ньому взяли всі бажаючі. За перемогу боролося чотири команди: "Дорогуші", "Власівка", "Рибаки" і "Лєко". Головний суддя змагань — Микола Бабиченко.

За результатами змагань перше місце виборола команда "Дорогуші" зі Світловодська, друге місце посіла команда "Рибаки", треті — команда "Власівка", четверті — команда "Лєко". У змаганнях з пляжного волейболу також взяли участь вихованці КДЮСШ №1 відділення волейболу, які і посіли перше місце. Найкращим гравцем змагань визнано Миколу Колашника (вихованець КДЮСШ №1, випускник Київського інституту фізичного виховання і спорту, команда "Дорогуші"). Окремим призом було нагороджено найстаршого гравця — Леоніда Степановича Липового (63 роки).

Учасників змагань привітав заступник начальника Управління молоді та спорту Василь Мороз. Переможці (1, 2, 3 місця) були нагородженні грамотами, медалями управління молоді та спорту та грошовими винагородами, а команда "Лєко" (4 місце) отримала подарунки від ТМ "Королівський смак".

Варто зазначити, що на Власівці волейболісти-ентузіасти власними силами облаштували волейбольний майданчик на березі Дніпра під керівництвом Тараса Вовка, з’явилася ціла група талановитої молоді.

За інформаційну підтримку організатори дякують Інтернет-виданню "Світловодськ".