Середа, 16 жовтня 2019
Економіка

«Світловодськпобут» підготується до зими, не зважаючи на погану спадщину

Добрий господар знає, що готувати до зими помешкання, треба з покрівлі, щоб ні сніг, ні дощ не заважали жити і працювати в холодну пору року. Але цієї народної мудрості не дотримувалися наші попередники, тож більшість покрівель котелень перебувають у аварійному стані.


Найгірший стан покрівель котелень №2 і №3. Дощова вода потрапляє в котли і не дає можливості експлуатувати агрегати у нормальному режимі, до того ж призводить до корозії металу і погіршенню стану труб котла, а це значно зменшує ресурс котлоагрегатів. Крім цього, вода потрапляє на прилади обліку газу — лічильники. Дороге електронне обладнання може вийти з ладу і котельні залишаться без обліку споживання аж занадто дорогого газу. Потребують заміни вікна на котельні №2.

Така ж ситуація і на котельні №1. Під час дощу вода проникає у побутові приміщення та на підстанцію.

На котельні №6 вода затікає в приміщення підстанції, котра живить діючі електроустановки — насоси, димососи, теплові лічильники, прилади освітлення.

Котельня №7, що розташована на даху будинку №18 по вулиці Павлова теж потребує уваги. Ділянка покрівлі, яку обслуговує наше підприємство, довго не ремонтувалася, в наслідок чого вода потрапляє в квартири мешканців 9-го поверху. Вікна котельні потрібно замінити.

Немає проблем з покрівлею чи не на єдиній котельні №5.

Впродовж багатьох років ремонт покрівель не проводився, хоча гроші на ці цілі витрачалися. Куди вони поділися, невідомо. Але достеменно відомо, що, не звертаючи увагу на кричущі проблеми з ремонтом котелень, наші попередники закуповували обладнання, яке абсолютно не пов’язано з покращенням технічного стану підприємства, а саме: смартфони вартістю від 3600 грн. до 8400 грн., мобільні телефони; Ноутбук НР 655 — 3400 грн.; Ноутбук НР 4740 — 5550 грн.; Планшет Аррle — 8440 грн., Ноутбук НР 255 — 6332,60 грн.; Монопод SP REMOT POLE — 3588 грн.; Кавомашина PHILIPS SAECO — 12624 грн. та інше. При проведенні інвентаризації, цього обладнання не було в наявності і місцезнаходження його не відоме.

Також було закуплено обладнання, яке має значну вартість, але ніяким чином не може бути задіяне в технологічному процесі теплопостачання: Установка "Етма суховій 5У" — 150 000 грн.; Установка "Етма суховій 4,1М" — 75 000 грн.; Установка для обробки трансформаторного масла УВМ 10-10 У1" — 150 000 грн.; пристрій для підрисовування обмоток трансформатора РГМС-300 ГД-10" — 35 000 грн. Все це обладнання на час зміни керівництва також, м’яко кажучи, не виявлено на СП ТОВ "Світловодськпобут", а якщо називати речі своїми іменами, вкрадено тими правдолюбами, які і досі не можуть заспокоїтися через те, що їх усунули від керівництва підприємством і волають про допомогу, звертаючись до людей, яких вони ж і ошукали.

Зважаючи на все вищевикладене, дуже легко зрозуміти, що минуле керівництво не цікавили проблеми будівель, споруд, механізмів, трубопроводів, транспортних засобів підприємства та впровадження нових технологій, які сприяли б безпеці виробництва та зменшенню витрат енергоресурсів, що могло би вплинути на зменшення тарифів теплопостачання.

Ще одна проблема дуже негативно впливає на стан підготовки до зими — багатомільйонна заборгованість міських установ і населення за спожите тепло. Тож керівництвом підприємства, з метою запобігання зриву опалювального сезону 2016 року, поставлено завдання перед юридичним відділом — підготувати цивільні позови до суду щодо стягнення заборгованості у примусовому порядку. Боржникам слід розуміти, що після ухвалення судових рішень за виконавчими листами буде накладено арешт на їхнє майно. Краще до цього справу не доводити і погасити борги добровільно.

Отже, готуватися до опалювального періоду 2015-2016 років вкрай складно, але ми планомірно виконуємо свою роботу і з упевненістю можемо сказати: наступної зими місто Світловодськ без тепла не залишиться.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Filya14 Користувач offline

 • 19 серпня 2015 17:31
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Котел, это устройство работающее под избыточным давлением. Как в него может попасть дождевая вода?
 • Нравится
 • 3
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.08.2015 | 23 комментарів | 0 публікацій
Семья Яременко - это какое-то проклятие на наш город.

Захарьин и Кольцов, где Ваши коментарии?
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.08.2015 | 23 комментарів | 0 публікацій
Клан воров Яременко "радиотехник" Дмитришин не устраивает, а военный Яременко старший, которого из армии, наверное, выгнали или не образованнаягоп-компания Яременко младшего вот это все офигенные специалисты-теплотехники. "Попередники", тюрьма ваше будущее!
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top