Неділя, 15 вересня 2019
Події

Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти Новина з фото

Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти
На черговому засіданні Громадської ради, що відбулося 30 липня в адмінбудівлі, розглянули питання благоустрою та озеленення міста, профілактики й боротьби з амброзією, обговорили перспективи фінансування закладів освіти у новому навчальному році та інші питання, пов’язані з галуззю освіти.


З приводу благоустрою інформував заступник начальника УЖКГ Віктор Боровський. Він детально зупинився на кожному напрямку. Що стосується ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, коштів на ці заходи цього року з міського бюджету не виділялися, наголосив Віктор Васильович, тому прибирали місто зазвичай гуртом на суботниках. У такий спосіб ліквідували смітники вздовж вул. Приморської, Калініна (біля кладовища) та ін. Що ж зробили комунальники цього року: відремонтували літній театр в парку культури і відпочинку, там замінили та пофарбували лавочки, провели роботи з підготовки міського пляжу: зробили рекультивацію піску, викосили траву, очистили частину водойми від водоростей. На території міста, здебільшого біля пам’ятників, висадили кілька тисяч квітів, а саджанці, надані народним депутатом України Олесем Довгим, посадили в парку Шевченка. Було проведено поточний ремонт доріг від магазину "Апельсин" вниз до вузла зв’язку, та вгору до 10-ї школи, ділянок на вул. Калініна та вул. Леніна-Єгорова. Як повідомив В. Боровський виконавчий комітет знайшов змогу виділити додаткові кошти у сумі 900 тисяч гривень на проведення подальшого поточного ремонту.

На покіс трави з міського бюджету було виділено 30 тисяч гривень. Вже викосили 5 гектарів на суму 14 тисяч. Але, на думку громадськості, цього недостатньо, адже амброзія залишилася не викошеною на багатьох ділянках. Ця проблема не втрачає актуальності, на жаль, зараз з нею боротися стало ще складніше, бо із внесенням змін до законодавства, починаючи з липня 2014 року перевірки підприємств, установ та організацій фізичних осіб контролюючими органами, крім фіскальної служби України, здійснюються виключно з дозволу Кабміну або за заявкою суб’єкта господарювання, наголосив державний фітосанітарний інспектор в Кіровоградській області Анатолій Омельченко. За його словами, протягом січня-липня минулого року при здійсненні перевірок було виявлено 86 порушень, сума стягнутих штрафів склала 8942 гривні, але на сьогоднішній день проведення перевірок не поновлено, тож держаним інспекторам та працівникам СЕС залишається проводити роз’яснювальну роботу через ЗМІ.

В процесі обговорення питання санітарного стану міста член Громадської ради Григорій Губський запропонував відновити зелене господарство. Цю ідею підтримав перший заступник міського голови Сергій Філоненко. Він наголосив, що потрібно фінансувати та підтримувати власне виробництво, тоді люди отримуватимуть заробітну плату, а податки йтимуть у місцевий бюджет:

"Я за те, щоб відновити дільницю з благоустрою, але не в тій формі, яка існує зараз. Це має бути повноцінна дільниця, яка б займалася озелененням міста й іншими питаннями. Безумовно, спочатку потрібно все прорахувати. Фінансувати її можна було б за кошти, що надходять від оренди комунального майна, а це — майже 700 тисяч на рік. Я думаю, на ці гроші можна було б зробити чудовий благоустрій. Також треба шукати будь-які шляхи економії бюджетних коштів. Наприклад, коли постало питання покосу трави і ми шукали виконавців, були різні пропозиції: від 40 копійок (собівартість) за сотку. Кременчужани нам запропонували 28, тож вони й виконували роботи. Зараз виникло питання другої черги покосу, тому я звернувся до УЖКГ, щоб шукали нижчу ціну. І знайшовся місцевий підприємець, готовий виконувати роботу за 25 копійок. Важливо, платити за виконану роботу, а не утримання адміністративного апарату".

З приводу другого питання порядку денного заслухали начальника управління освіти Геннадія Френкеля:

"На сьогодні навчальні заклади на 98% готові до навчального року й до роботи в осінньо-зимовий період. У серпні розпочнуться перевірки закладів наглядовими службами, 4 серпня у Кіровограді ми підписуємо акти в тепловій інспекції, тож до 10 серпня готовність буде 100%. Безумовно, за таку готовність, перш за все, велика подяка батькам учнів та благодійникам, бо на поточний ремонт з місцевого бюджету кошти практично не виділялися".

"Чи зміниться цього року статус 3-ї школи?", "Як будуть ділитися класи з поглибленим вивченням англійської мови?" — ці питання також цікавили присутніх. Геннадій Френкель відповів:

"Зміна статусу школи, це дуже серйозний процес. Ні на одному рівні у місті або в області питання щодо статусу 3-ї школи не розглядалося. Статус школи не змінюється, діти вивчатимуть англійську мову. Поділ класів здійснюватиметься згідно з нормативами міністерства. Навчальні плани і програми не змінюються в жодній школі".
Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти
Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти
Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти
Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активісти
Про благоустрій міста та статус 3-ї школи говорили громадські активістиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


 • Filya14 Користувач offline

 • 7 серпня 2015 12:30
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
14000 грн./ 50000 кв. метров = 0,28 грн/кв.м
0,28 * 100 кв.м =28 грн/100 кв.м или проще 28 гривен за сотку, но никак не 28 копеек за сотку.
 • Нравится
 • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top