Субота, 21 вересня 2019
Влада

Депутати, дайте нам «зелене світло»! Новина з фото

Депутати, дайте нам «зелене світло»!
Після закінчення пленарного засідання позачергової 73-ої сесії Світловодської міської ради шостого скликання, що відбулася 15 липня 2015 року, депутати зажадали відповіді на запитання: чому такі погані дороги в місті, чому так багато проблем не вирішується з року в рік. Найприскіпливішими у критиці влади були депутати Михайло Бур’янський та Валентин Козярчук, а відповідати за все довелося, як завжди, Сергію Філоненку — першому заступнику міського голови. Хтось пожартував — сперечаються три майбутніх мера…


Коротко про що йшлося нашим читачам розповідає Сергій Філоненко:

— У нашому місті, окрім доріг, багато проблем. Але, я вважаю, про проблеми потрібно не тільки говорити, а й пропонувати шляхи їх вирішення. А запропонувавши, допомагати реалізовувати програми і проекти, які розробляє виконавча влада. Оце і буде конструктивна робота.

Виникло питання, що в Олександрії краще, ніж у нас, у Кременчуці ще краще, ніж в Олександрії. Щоб це помітити, достатньо один раз побувати в цих містах і на власні очі побачити відчутні зміни. Але ж ми не бачимо кроків, які вони зробили, щоб реалізувати свої програми розвитку!

Ми хочемо щоб було краще, але ніяких реформ не робимо, бо реформи торкаються особисто деяких депутатів. На жаль, практичної взаємодії між виконкомом і міською радою недостатньо.

Депутати говорять: "Все погано!". Ми пропонуємо програми і проекти, щоб було краще.

Але їх не приймають на сесії, не вистачає голосів "за", як це було з програмами реформування ЖКГ, теплопостачання. Хоча до сесії я особисто презентував проекти на кожній постійній депутатській комісії, не отримав жодного зауваження…

Досвід Олександрії доводе, що наша думка про те, що комунальні підприємства — збиткові і не можуть вижити в ринкових умовах, хибна. Єдина комунальна керуюча компанія в Олександрії "Житлогосп" — прибуткова і, завдяки цьому, вона може дозволити собі взяти кредит у банку, щоб відремонтувати дороги у теплу пору року, а не тоді, коли гроші надасть держава (переважно, у грудні). Наш виконавець робіт минулого року укладав асфальт на сніг. Ситуація складалася така — або виконуй роботи і забирай гроші, або нічого не отримаєш. Добре, що якість роботи була хороша, ям немає до цього часу, але ж всім відомо, що краще дорожні роботи виконувати влітку.

Досвід олександрійців і в реформі ЖКГ, і в теплопостачанні ми пропонували депутатам використати у Світловодську. Не вийшло. До цього часу маємо 7 обслуговуючих контор, з них 4 приватних, великий адмінперсонал, що з’їдає всі гроші. До того ж на якість роботи "ЯРК-комфорт" і "Сервіспромексперт" отримуємо купу скарг від мешканців будинків, "Господарником-1" і "Господарником-2" люди більше задоволені, але і житловий фонд у них новіший. Це приватні підприємства. Комунальні ж "Житлосвіт" і "Житлосервіс" можна було б об’єднати хоч сьогодні, але потрібно рішення міської ради. Найближча сесія — у вересні.

Сьоме підприємство — КП "Добробут", що обслуговує три гуртожитки за адресами: Леніна, 67, Приморська, 38, Приморська, 74. Там живе чимало людей, які випали з соціуму, не працюють, не платять квартплату, комунальні платежі. Їм відключають газ і світло. Я переконаний, що потрібно створити спеціальну програму для підтримки таких людей. За підтримки депутатів ми створимо притулок, приміром, в кількох секціях гуртожитку по вулиці Приморській, 74, відселимо з інших гуртожитків людей, які нездатні обслуговувати себе. Для цього потрібно виділити гроші з бюджету на їх утримання, залучити до цього проекту спонсорів і волонтерів. Знайшли ж депутати гроші на гуманне ставлення до собак! Перед людьми, я думаю, відповідальність повинна бути більшою.

Тож виконком готовий реалізувати програми, направлені на покращення життя мешканців Світловодська, але потрібно, щоб депутати міської ради дали нам "зелене світло". Спільні добрі зусилля стануть запорукою кращого життя громади!


Записала Тетяна ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Что за бредятину несет Сергей Филоненко, создается впечатление, что он еще дальше от знания законодательства начиная от ЖКГ заканчивая Держзакупiвлями. Все его выступление свелось к протягиванию нежизнеспособных программ и поливанию грязью тех кто в эти программы не вписался. Впрочем оно ему и не надо, осталось день продержаться да ночь простоять с лозунгами о цветущей Александрии. Благосостояние города процесс не одного дня и от желания отремонтировать дорогу до реализации в лучшем случае проходит года два. И почему хваленный "Житлосвiт"-управляющая компания до сих пор не взял кредит? Ответ простой - не может предприятие оплачивать обеспечение кредита и все. Замов ЖКХ была целая куча, всех ушли и кто в таком случае оставил наработки последователю - никто.

Уважаемая Татьяна Дроздова, а как утверждать программы если они просто толкаются начиная с апреля месяца, без намека на внесение тех изменений о которых говорят на сессиях. А о грязи, то сколько можно сводить счеты с Петровой и Яковлевым, количество реальных жалоб по всем ЖЭКам одинаково уже многие годы, исключение Д. Письменный с его взрывным характером.
 • Нравится
 • 4
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 25.09.2014 | 30 комментарів | 0 публікацій
участники перепалок - наслаждайтесь - дебаты, за и против, все точки зрения, пусть даже самые полярные - здесь все можно почитать или ляпнуть не то что на исключительно предвыборном ресурсе свет лайф - "модерацию" не проходит ни одна критика подаваемой инфы. Проверено не раз - можете и сами в этом убедиться. Там какашками кидаются только в одну сторону.
 • Нравится
 • 2


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top