П’ятниця, 20 вересня 2019
Сергій Тишко Події

З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд? Новина з фото

З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?
Несподіване продовження 6 липня мало засідання Громадської ради при Світловодському міськвиконкомі, коли нас, кількох членів ГР, запросив на Кременчуцьку ГЕС її директор і депутат обласної ради Сергій Яременко.


На зустрічі були присутні тепер уже колишній начальник Світловодської міліції Дмитро Ткачонок та начальник Світловодської дільниці "Кіровоградрибоохорони" Дмитро Барабаш. Чекали і на представника СБУ, але він не з‘явився.

Нагадаю, що ГР вирішила Звернутися до Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з рекомендацією посилення заходів з охорони акваторії Кременчуцької ГЕС, де процвітає браконьєрство майже під самими турбінами ГЕС, що при терористичному акті може привести до непередбачуваних наслідків". Тому метою зустрічі було переконати нас, що з охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд. Що в 500-метрову заборонену зону перед ГЕС і "миша не проскочить". Щодо "кришування" браконьєрів (до речі, ними для зручності на "лівому березі" виготовлено навіть два стаціонарні спуски, щоб за пару хвилин спускати та витягувати човни із сітками), то це все в минулому. А в боротьбі з браконьєрами Сергій Яременко запропонував рибоохороні та громадськості скористатися швидкохідним катером, що перебуває на балансі ГЕС.

Тож ми переконалися, що з безпекою ГЕС все гаразд. Своїми очими бачили і "ГЕСівську" охорону, і міліцейські блокпости при в’їзді на міст, і озброєного вартового "у повній бойовій викладці" на вишці біля шлюзу, і катер.

Потім для нас провели невелику, але дуже цікаву екскурсію. Ми побачили як працюючі турбіни, так і ті, що на ремонті чи реконструкції, машинний зал та "серце і мозок ГЕС" — пульт управління.

А вже виходячи з приміщення машинного залу на своєрідний оглядовий майданчик, що розташований над самими турбінами, помилувалися міццю працюючого Дніпра, захопившись красунею ГЕС, геніальним витвором людських рук.

Правда, позитивне враження зіпсували кілька човнів, з яких перед турбінами хтось рибалив майже впритул до 500-метрової зони. Їх можна розгледіти на фото, зроблених навіть моєю "мильницею". І це серед "білого дня". То що тут на воді може діятися вночі, можна тільки здогадуватися…

А вже за територією ГЕС до мене підійшов якийсь чолов’яга напідпитку і сказав:

"Ви — комісія, ми про вас знаємо вже три дні, тому не рибалимо. А щодо сіток вночі у "запретній" зоні, то тут такі "бабки крутяться"! І директор тут не головний, вам краще б запитати у СБУшників…"


От тобі і на! Напевне, ГР звертатися до РНБО все-таки доведеться. Адже після побаченого безпека ГЕС з боку води, принаймні для мене, непереконлива. Можливо, я і перебільшую, але маю у Кременчуці чимало родичів і хвилююся за них…
З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?
З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?
З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?
З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?
З охороною стратегічно-важливого об’єкту — Кременчуцької ГЕС — все гаразд?Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • llarus Користувач offline

 • 10 липня 2015 23:32
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 16.05.2015 | 55 комментарів | 0 публікацій
А Вы дорогой Админ проедьте по дамбе часиков так в 3 , 4 и 5 ночи, не увидите ни ОДНОГО "работника блокпоста". Сам ездил, видел фуру с номерами АН которая спокойненько пролетела эти два блок-поста, даже не остановившись на "Стоп-контроль", ибо уже наверное дальнобои знают когда ездить надо через блок посты. Может это и совпадение, но я недели две езжу около 4 часов утра на Власовку и видел это своими глазами. Вот это и есть безопасность?
 • Нравится
 • 7
 • Tyler Користувач offline

 • 13 липня 2015 22:50
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 562 комментарів | 0 публікацій
На днях ехал через ГЭС в 6 утра, то на блокпосту со стороны города ГАИ были. Правда спали в машине и не видели ничего.
 • Нравится
 • 4


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top