Середа, 16 жовтня 2019
Події

Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи Новина з фото

Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи
Що думає генеральний директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Дмитро Дмитришин з приводу інциденту з силовим проникненням на територію підприємства групи нападників?


З таким та іншими запитаннями ми звернулися до названого керівника наступного за неприємною подією дня, 4 червня.

— Дмитре Дмитровичу, Вас не було на підприємстві у момент нападу?

— Так, я був у відрядженні в Кіровограді. Знаючи про це, близько 15-ї години дня три колишні працівника і двоє невідомих осіб проникли на територію підприємства, зламавши замок воріт на центральній прохідній, зайшли до адмінбудівлі і винесли з окремих кабінетів оргтехніку, скориставшись своїми ключами. Є свідки, які бачили, як 2 монітора передавали через паркан.

Охоронці всіляко перешкоджали їм, викликали міліцію. Правоохоронці опитали свідків, склали опис винесеного майна і воно наразі перебуває у слідчому відділенні міліції, як речовий доказ. Порушено кримінальну справу. Сподіваюсь на ретельне розслідування цього вчинку.

Але я більше стурбований тим, що стороннім особам вдалося потрапити на територію режимного підприємства, де проходять газопроводи середнього тиску і будь-яке несанкціоноване втручання може викликати вибух, пожежу, техногенну катастрофу. Сподіваюся правоохоронні органи розберуться в ситуації, що виникла, та притягнуть до відповідальності осіб, які проникли на режимний об'єкт.

Зрозуміло, що ми негайно посилили охорону, щоб у подальшому подібний напад став неможливим.

Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи


— Ви працюєте генеральним директором підприємства другий місяць. Як себе почуваєте на новій посаді? Які висновки встигли зробити?

— Підприємство складне. Але повернення Руслана Реута, хорошого спеціаліста, на посаду головного інженера зняло багато проблем з виробництвом. Він все взяв у свої руки і люди його роботою задоволені. Ще один позитивний момент — створено профспілку. 10 людей звільнилися, решта працівників працюють сумлінно, допомагають мені "розрулити" ситуацію, що склалася.

Днями зарплату за квітень і аванс травня перерахуємо на карткові рахунки наших працівників. До речі, така ж ситуація склалася і в теплопостачальних організаціях Кіровограда, Олександрії.

— Борги великі?

— Чималі. Лише населення заборгувало "Світловодськпобуту" за спожите тепло 12,5 млн грн. Є борги в управліннія освіти та інших закладів. Дуже важливо, щоб споживачі розрахувалися за тепло. Хочу запевнити платників, що 85% грошей автоматично підуть саме на оплату газу. За постановою Уряду нам на рахунок потрапить лише 15% від сплаченого, а ми будемо визначатися — виплатити зарплату, купити яхту, "круте" авто чи щось інше. Жартую. Досвід попередників навряд чи стане нам в нагоді.


Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи

— Є думка, цілком обґрунтована, що частина боргів "надумана" колишнім керівництвом підприємства…

— На це запитання надасть відповідь аудиторська перевірка, яка вже розпочалася.

— Як просувається підготовка до зими?

— Працюємо за графіком. Гідравлічні випробування виявили порив на теплотрасі в районі будинку №47 по вулиці Леніна. Довелося перекрити дорогу, на жаль. Тож вибачаємося за тимчасові труднощі перед водіями. Намагаємося якнайшвидше виконати ремонтні роботи — зношену трубу замінити предізольованою, яка значно зменшує тепловитрати при транспортуванні теплової енергії від котельні до будинків. Займаємося також ремонтом когенераційних установок.

Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи


— І найболючіше для більшості споживачів послуг "Побуту" запитання — що буде з тарифами? Є надія, що вони не збільшаться?

— Говорити про те, що тарифи на теплопостачання не зростуть, неможливо. Ціна на газ зросла у "рази", а газ становить 74% тарифу. Чекаємо на остаточні тарифи від НКРЕ в кінці червня.

— Було багато нарікань на необґрунтовані розрахунки щодо опалення місць загального користування. Чи плануєте Ви переглянути цей "витвір" поганих математиків?

— Так, ми переглянемо ці форми розрахунків найближчим часом.

Дмитро Дмитришин про нападників, посилення охорони, зарплату і тарифи

— І останнє запитання від тих, хто піддається на провокаційні заяви "колишніх": "Я устрою вам второй Алчевск!" тощо. Ви впевнені, що встигнете зробити все необхідне, щоб ми не замерзли взимку?

— Абсолютно впевнений. Висловлюю велику подяку за підтримку небайдужих до нашої ситуації людей.

— Дякую за відверті відповіді і бажаю успіхів!Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top