Понеділок, 21 жовтня 2019
Події

І знову скандал на «Світловодськпобуті» Новина з фото

І знову скандал на «Світловодськпобуті»
Черговий скандал розгорівся 3 червня на території СП ТОВ "Світловодськпобут". Його причиною стала спроба кількох колишніх працівників підприємства на чолі з представником співзасновника – товариства "Політрейд" Олександром Яременком забрати з території "Світловодськпобуту" оргтехніку – три комп’ютери та монітори. За твердженням Олександра Сергійовича, він хотів забрати свої власні речі, але, за словами очевидців, намагався це зробити силоміць.


Розповідає начальник охорони СП ТОВ "Світловодськпобут" Олександр Глухов:

"У мене є розпорядження директора про недопущення на територію підприємства цих людей, і тому я не пускав їх. Ці хлопці рейдерським способом, без дозволу, крізь зачинені ворота, проникли групою на територію підприємства. Далі почали ломитися до приміщення, забрали два монітори, передали їх через зачинені ворота, з іншого боку огорожі ці монітори забрали. Після таких дій я закрив приміщення разом із працівниками, а група молодих людей залишилася на подвір’ї. Наприкінці робочого дня мені довелося відімкнути приміщення, аби випустити людей, і ви бачите результат".


А побачили ми, коли приїхали на підприємство близько 17:30, таку картину: перед входом до адміністративної будівлі СП ТОВ "Світловодськпобут" стояв один монітор та три системні блоки, поруч із ними знаходились представники правоохоронних органів, охорона підприємства, Олександр Яременко і його товариші, та працівники "Світловодськпобуту", у тому числі його головний бухгалтер Людмила Столбова.

І знову скандал на «Світловодськпобуті»


Олександр Яременко, у свою чергу, наголосив – ворота підприємства були відкриті, та прокоментував нам свої дії так:

"Ці комп’ютери – моя власність. Я надавав їх для роботи "Світловодськпобуту". У зв’язку із ситуацією, яка склалася на підприємстві, я прийшов забрати своє майно. У мене є підтвердні документи про те, що це мої особисті речі. Я, як співзасновник, маю право зберігати на території підприємства своє майно, і у мене є погодження Михайлика. Якщо бухгалтер "Світловодськпобуту" підтвердить, що це майно знаходиться у нього на балансі – я його поверну, але це майно не може знаходитись на балансі підприємства, бо це моя власність. Як бачите, я хочу забрати лише свої особисті речі".


І знову скандал на «Світловодськпобуті»
Олександр Яременко


Здавалося б, усе зрозуміло, але чомусь у документах, якими апелював Олександр Сергійович, було зазначено, що вищевказана оргтехніка вже передана йому 30 квітня 2015 року. На цей факт увагу присутніх звернула головний бухгалтер підприємства.

Врешті-решт, після двох годин сперечань та взаємних звинувачень, Олександр Яременко повернув два монітори, а працівники міліції, запросивши понятих, опечатали всю винесену на подвір’я оргтехніку та відвезли її до слідчого відділення міського відділу УМВС.

Коментуючи свої дії, слідчий Світловодського МВ УМВС України в Кіровоградській області Анна Шаповалова зазначила:

"Підтвердних документів у Олександра Яременка про те, що це його особисті речі та оригіналів документів на ці комп’ютери та монітори на даний час немає, тож, для того, щоб в подальшому не було ніяких проблем, ми вирішили вилучити вказане майно і розібратися в усьому.

Наразі триває судовий процес по підприємству "Світловодськпобут" і ми будемо діяти у відповідності до рішення суду. Згідно з рішенням суду, ми повернемо майно його власнику – Олександру Яременку чи "Світловодськпобуту", звісно, в разі надання ними підтвердних документів. Документи, які нам будуть надані, ми долучимо до матеріалів кримінального провадження. Є заяви, відкрите кримінальне провадження, проводиться досудове розслідування. Усе буде вирішено у законному порядку".


І знову скандал на «Світловодськпобуті»
Анна ШаповаловаДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 348 комментарів | 0 публікацій
Папа бы бодрее решил вопрос! Правду говорят, что природа на детях отдыхает wink
 • Нравится
 • 4
 • Vik Користувач offline

 • 15 червня 2015 13:01
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 12.05.2015 | 50 комментарів | 0 публікацій
Як що батько при владі то і діти вважають що все дозволено. У всих Світловодських царьків таке горе.
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top