Вівторок, 16 жовтня 2018
Нам пишуть

Шукаємо найгуманніший спосіб вирішення проблеми бродячих собак!

Шукаємо найгуманніший спосіб вирішення проблеми бродячих собак!
Cтаття "Охочі допомогти міні-притулку для собак, відгукніться!" викликала певний резонанс, зокрема, відгукнулася пенсіонерка Антоніна Василівна. Жінка передала нам 50 гривень та 1 кг крупи, дякуємо їй за це.
На сьогоднішній день ми намагаємося разом з місцевими органами влади знайти найгуманніший спосіб вирішення проблеми безпечності наших вулиць. Ми зверталися до народного депутата України Олеся Довгого та депутата міської ради Юрія Стогнія, які пообіцяли надати нам фінансову та інформаційну підтримку. Дякуємо їм за це. Позитивно відгукнувся на нашу ініціативу й начальник УЖКГ Віктор Самоляк.

Ми пропонуємо спосіб вирішення проблеми, який широко використовується в країнах Європи. Його концепція така: собака відловлюється, потім вона стерилізується, отримує необхідні щеплення та лікування, після чого на тварину одягається яскравий ошийник або їй ставлять тавро на вухо. Така тварина не становитиме загрозу для громади, вона не розмножуватиметься, і не буде агресивною. Важливо, що стерилізована собака, якій зробили щеплення, не пускає на свою територію інших бродячих собак, тож собачих зграй на вулицях стане значно менше (а саме вони найбільш небезпечні), зменшиться й кількість виводків цуценят.

Проблему бродячих собак неможливо вирішити, якщо їх масово та жорстоко знищувати, адже на їх місці з’являться нові тварини. Тим більш, що вбивство чотирилапих на вулицях наносить непоправну моральну шкоду усім очевидцям, і особливо, дітям.

Можливо, на даний час, наші пропозиції здаються нереальними через відсутність фінансування. Але ми намагаємося спільно з УЖКГ тимчасово вирішити питання – отримати інформацію про дворових собак, виїхати на місця та зробити тваринам стерилізацію (діє 6 місяців) та щеплення від сказу, одягнути спеціальний ошийник чи кліпсу і зареєструвати тварину (сфотографувати собаку та записати адресу).

Зараз стоїть питання моніторинга по місту. Поки що грошей на уколи, ошийники, медичні препарати у нас немає. Тож ми звертаємося до громадськості, у кого є бажання нас підтримати, надати волонтерську допомогу, звертайтеся по телефонам: 098 9607884 (Наталія) та 098 9380416 (Марина).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top