Вівторок, 19 березня 2024
Спорт

Світловодські боксери продемонстрували гідний бокс на змаганнях у Кременчуці Новина з фото

Світловодські боксери продемонстрували гідний бокс на змаганнях у Кременчуці
На фото з учнями тренери: О.Дорошенко, В.Мороз, О.Піценко, Д.Апанасенко.

23-24 травня у Кременчуці відбувся боксерський турнір серед юнаків 2000-2006 років народження — відкрита першість ДЮСШ спортивного об’єднання "Колос", присвячений 65-чю його заснування.

У змаганнях взяли участь і світловодські спортсмени, представлені учнями КДЮСШ №1 (директор І.Мусієнко), СК "Атлант" та міської федерації боксу. У залі школи олімпійського резерву зібралось біля 100 учасників турніру з міст Олександрія, Гадяч, Глобіно, Світловодська та Кременчука. Двадцять п’ять світловодських боксерів виборювали звання переможця турніру. Всі учасники продемонстрували гідний бокс.

Переможцями стали і зайняли почесне перше місце: Микита Коруц, Дмитро Селевко, Антон Селезньов, Роман Крайник, Кирило Гончарук, Василь Мороз (мол.), Володимир Медведенко, Артем Коруц, Олексій Жутенков. Друге місце посіли Ілля Жалобицький, Данило Дадашев, Максим Войтенко, Ярослав Садовський, Михайло Вакуленко, Савелій Апанасенко, Єгор Попічко, Сергій Рафальський.

Тренери учнів висловлюють подяку батькам, які підтримують своїх дітей та розвиток боксу у Світловодську.