Четвер, 17 жовтня 2019
Політика

Олесь Довгий за два місяці отримав 360 звернень від громадян

Олесь Довгий за два місяці отримав 360 звернень від громадян
Громадська приймальня народного депутата Олеся Довгого у Світловодську працює усього два місяці, але вже її працівниками, на ім’я депутата, отримано 360 звернень від громадян.


Про це повідомив керівник громадської приймальні нардепа Антон Пустовой:

"360 звернень — це лише від мешканців нашого 102 округу. Взагалі їх набагато більше, адже звертаються зі всієї України", — уточнив Пустовой.


Звернення надходять як письмові так і усні, деякі з них вдається вирішити при особистому спілкуванні із заявником, шляхом надання відповідних консультацій та роз’яснень.

Така активність громадян пояснюється просто. Адже за останні два місяці люди відчули, що їхні прохання та пропозиції до депутата завжди мають зворотній зв’язок. По гострих та актуальних питаннях, порушених у зверненнях від мешканців округу направлено 14 депутатських запитів, 56 депутатських звернень — до Кабінету Міністрів, органів державної влади, відомств та громадських організацій. 95 заявників вже отримали від депутата відповіді на свої звернення, адже по кожному питанню нардеп звітує перед своїми виборцями про вжитті ним заходи. Питання, які неможливо вирішити водночас, залишаються на довгостроковому контролі до повного виконання. З метою повноцінного розгляду звернень ініціюється комісійні обстеження та зустрічі з мешканцями, до яких долучається помічник депутата. Саме завдяки таким заходом вдалося повернути на маршрут автобус в селі Камбурліївка.

У розрізі проблематики варто зазначити, що у 18 зверненнях порушуються законодавчі питання і їх підіймають саме громади. Це говорить про те, що люди готові та мають бажання об’єднуватися і вирішувати питання та проблеми разом.

Окрім діалогу з органами державної влади, міністерствами та відомствами, Олесь Довгий залучає до вирішення проблем благодійні організації. Лише у квітні за сприяння фонду Олеся Довгого "Можемо разом!" завершено ремонт підлоги у коридорі реабілітаційного відділення Знам’янського дитячого будинку-інтернату ІІІ-ІV профілю. У Світловодську представники Фонду та місцева громада провели озеленення парку ім. Т.Г. Шевченка, а районна бібліотека міста отримала понад 200 книжок. Також за фінансової підтримки Олеся Довгого та Віктора Короля завершується ямковий ремонт дороги у селищі Власівка.

Крім того, народний депутат опікується проблемами людей похилого віку, ветеранів війни. За його сприяння до 9 травня місцева громада села Трепівка допомогла збудувати паркан біля будівлі односельчанина, ветерана війни Федора Гладченка, якому наступного року виповниться 90 років. За допомоги нардепа відкрито меморіальну дошку пам’яті у Знам’янці та стелу загиблим воїнам у селі Велика Скельова.

Громадська приймальня народного депутата України Довгого Олеся Станіславовича знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Леніна, 21. Години роботи: кожен день з 9:00 до 18:00, крім суботи та неділі. Прийом проводить керівник приймальні, помічник-консультант народного депутата Антон Пустовой.

Записатися на прийом можна за телефоном 097- 594-49-58.

До кінця року планується налагодити регулярний прийом громадян у Знам’янському, Онуфріївському, Новгородківському та Олександрівському районах.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top