П’ятниця, 20 вересня 2019
Економіка

«Світловодськпобут» готується до нового опалювального сезону Новина з фото

«Світловодськпобут» готується до нового опалювального сезону
Працівники "Світловодськпобуту" проводять планові гідравлічні випробування теплових мереж і створюють профспілкову організацію. Жоден з начальників і обслуговуючого персоналу котелень не звільнився. Про це нашому виданню 30 квітня розповіли новопризначений головний інженер Руслан Реут та новообраний голова профкому Леонід Петренко.


Кор.: — Руслане Олеговичу! Вітаю Вас з поверненням на роботу до "Світловодськпобуту". Впевнена, що Вашого досвіду достатньо для того, щоб підготуватися до нового опалювального сезону. Як працюється у непростій ситуації, що склалася на підприємстві?

Р.Реут: — На сьогодні все стабілізувалося, по суті на виробництві нічого не змінилося. Так, досвід роботи у мене є, я 11 років працював на підприємстві. Але півтора року тому вимушений був звільнитися…

Щодо підготовки до нового опалювального сезону. По закінченню сезону 2014-2015 р.р. були заплановані роботи з гідравлічних випробувань теплових мереж. 23 квітня нами були проведені роботи від малих котелень: №1, №5 та №6. Протягом двох днів — 27 та 28 квітня були проведені випробування теплових мереж від котельної №2. З 29 квітня і по сьогоднішній день — від котельної №3.

Всі ці випробування дозволять виявити слабкі ділянки теплових мереж з наступною заміною на нові для того, щоб можна було успішно і без втрат теплоносія вступити у новий опалювальний сезон. Після цього будуть виконуватися роботи з очищення котлів, газоходів на котельних, ремонт мережевого обладнання, ремонт запірної арматури, засувок, кранів, вентилів тощо. Потім здійснимо повірку вимірювальної техніки. Тільки після всього комплексу робіт можемо розраховувати на отримання дозволу на пуск газу.

Кор.: — Ви окреслили великий обсяг роботи. Чи достатньо у Вас кваліфікованих спеціалістів, які спроможні його виконати?

Р.Реут: — Достатньо. Ніхто з начальників і обслуговуючого персоналу котелень не звільнився. Всі продовжують сумлінно виконувати свою роботу.

Крім котелень, у нас є ще три когенераційні установки, котрі допомагають підприємству вироблять електроенергію. У зв’язку з нинішніми цінами на електроенергію, підприємству було б важко без них обійтися. Тому важливою частиною роботи є ремонт цих установок. Складемо дефектну відомість, закупимо необхідні запчастини, проведемо заміну зношених, щоб наступного сезону установки безперебійно працювали.

Кор.: — Ви повністю забезпечуєте підприємство власною електроенергією?

Р.Реут: — Так і надлишки продаємо Обленерго. Когенераційні установки працюють у паралелі з Обленерго. По суті ми беремо електрику з мереж Обленерго, потім підраховуємо скільки виробили, скільки використали і проводимо взаємозалік. Як правило, ми в "плюсі". Надлишки купує Обленерго.

Кор.: — Наших читачів цікавить, чи не будете ви перешкоджати людям зі встановленням індивідуального опалення, як це спостерігалося впродовж багатьох років? Міський голова заявив, що є технічна можливість надати ще 500 дозволів на "автономки".

Р.Реут: — Ми аж ніяк не можемо перешкоджати людям у цій справі, якщо все буде зроблено у відповідності з нормативною базою. Але на поводу у тих, хто без будь-яких дозволів встановить у своїй квартирі автономне опалення, ми точно йти не будемо.

Кор.: — Через зміну генерального директора, колектив Вашого підприємства дуже лихоманило. Люди розгубилися, хвилювалися, що втратять роботу, ходили до міського голови з протестами, активно розповсюджували гнівну інформацію в мережі Інтернет. Леоніде Юрійовичу, чи були серед вас люди, які поставилися до звільнення однієї людини нейтрально?

Л.Петренко: — Звичайно, були. Я особисто нікуди не ходив і ніде не кричав. Більше того, я намагався припинити зайвий галас, який здійняла начальник виробничо-економічного відділу (вона ж дружина звільненого директора), підбурюючи колектив на всілякі протести. Я пропонував почекати представників двох власників підприємства, а зустрівшись з ними спитати, що буде з самим підприємством, а не з директором. У нас багато проблем на виробництві, нам усім треба йти на робочі місця і працювати, а не бігати з "прапорами". Чесно кажучи, основна частина колективу була не у захваті від роботи колишнього генерального, тому і сприйняла інформацію про його звільнення нейтрально. Галас піднімали лише наближені до нього друзі та члени сім’ї.

Кор.: — Якою б ви назвали атмосферу у колективі наразі?

Л.Петренко: — Цілком нормальною, робочою. Більше того, генеральний директор Дмитришин Д.Д. та колектив підтримав мою пропозицію щодо створення профспілкової організації. Таким чином ми хочемо убезпечити себе від подібних "лихоманок" зі зміною керівництва та необґрунтованого звільнення професійних працівників. Це ж не перший випадок. Після того, як звільнився Яременко С.О., у нас було кілька виконуючих обов’язки генерального. Кожен з них прагнув звільнити професіоналів і призначити на посади друзів і родичів. Профком же може захистити людину у разі необхідності, вимагати від адміністрації дотримання трудового законодавства тощо.

27 квітня відбулися установчі збори, 78 людей вступили до профспілки, заяви продовжують надходити, наразі у нас вже 90 членів профспілкової організації. Днями ми зареєструємося у державній реєстраційній службі, отримаємо статус юридичної особи, відкриємо власний рахунок, виготовимо печатку. Нас запрошують до обласної профспілки працівників ЖКГ, яка входить до відповідної Всеукраїнської, обов’язково вступимо.

Кор.: — Вас обрали головою профкому. Чи є у Вас досвід подібної роботи?

Л.Петренко: — Я 12 років працюю на підприємстві, займаюся охороною праці, маю навички спілкування з людьми. Крім того, до профкому люди самі висунули сім авторитетних людей, які також давно працюють: старшого майстра Погрібного С.С., бригадира Єременко С.І., економіста Галатюк Т.Н. та інших. Разом ми зможемо виправдати довіру колективу.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top