Неділя, 17 лютого 2019
Влада

Хто має захищати рибу під час нересту? Новина з фото

Хто має захищати рибу під час нересту?
9 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому було опрацьовано близько 70 питань порядку денного.


У складі виконкому — нова людина
Присутні привітали нового члена виконкому — Анатолія Кучугурного, голову Кіровоградського осередку Всеукраїнського об’єднання ветеранів Чорнобиля, та побажали йому плідної праці на благо громади.

Хто має захищати рибу під час нересту?
Анатолій Кучугурний


Надійшла допомога з Державного бюджету
У місцевий бюджет надійшла додаткова субвенція з Державного бюджету у розмірі більше 49 мільйонів гривень, що будуть використані на надання пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. На ці витрати нашому місту раніше вже було надано більше 30 мільйонів, плюс ці гроші, тож загальна сума сягне 80 мільйонів гривень.

Рибу під час нересту оберігатиме той, хто її має оберігати
Тривалим та емоційним було обговорення питання, яке розглядалося поза планом з ініціативи члена Громадської ради Сергія Тишка — повна заборона в усіх торговельних закладах міста та на ринках Світловодська продажу дніпровської риби під час нересту. Юрій Котенко нагадав присутнім про рішення сесії, коли також у нерест хотіли заборонити продавати рибу, навіть вирощену у ставках, за яке депутати так і не проголосували.

Хто має захищати рибу під час нересту?
Юрій Котенко


Сергій Тишко зауважив, що таке рішення депутатів пересічні громадяни трактують, як дозвіл продавати "браконьєрську" рибу. Він також наголосив, що Громадська рада рекомендує міському голові своїм вольовим рішенням на сьогоднішньому виконкомі заборонити продаж риби у дні нересту, а також повернути діюче раніше рішення сесії про правила торгівлі рибою під час нересту, де заборона таки діяла.

Хто має захищати рибу під час нересту?

"Сьогодні риба продається всюди, причому у величезних кількостях, — запевняє Сергій Тишко, — а у Дніпрі її немає. Було б непогано на років два-три взагалі заборони ловити рибу у Дніпрі, адже там скоро залишаться одні бички".


Деякі члени виконкому зауважили: чи не підміняємо ми правоохоронні органи та інші чисельні структури, обов’язок яких — пильнувати рибу у нерест?!

"Забороняючи торгівлю, ми боремося з наслідком, а причина проблеми — вилов риби. То хай відповідні структури виконують свою роботу — борються з причиною, і тоді нам не доведеться боротися з наслідком", — сказав Віктор Тербан.


Юрист міськвиконкому Леонід Пащенко прокоментував ситуацію так: це питання — не є компетенцією виконавчого комітету міської ради і надав свої поради щодо оформлення документів, звернень, тощо, як фахівець. Зрештою, голосування показало, що члени виконкому не підтримали пропозицію Сергія Тишка.

Готуємося до літнього відпочинку дітей…
Про організацію та фінансове забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року розповів присутнім Геннадій Френкель, начальник управління освіти. Члени виконкому затвердили запропоновані головним освітянином міста заходи з організації відпочинку, дислокацію таборів з денним перебуванням, що будуть створені на базі 12 навчальних закладів, кошторис видатків на утримання таборів. Планується оздоровити 582 дітей (в тому числі 19 дітей пільгових категорій) для цього використати кошти із загального фонду міського бюджету в сумі 8510,80 грн. Батьківська плата складатиме 160 гривень, вартість харчування за день — 10,20 грн., тривалість зміни — 14 днів.

…а також до літніх розваг для дітей
Члени виконкому проголосували за встановлення тимчасового дитячого розважального майданчика на бульварі Дніпровському на період з 15 квітня по 1 жовтня. Підприємець, який все це організовує, обіцяє, що там буде дитячий батут, страйбольний тир, продаватиметься солодка вата та поп-корн, будуть й інші атрибути відпочинку та розваг.

З 1 травня також запрацює дитячий розважальний майданчик біля міського Палацу культури. Його робота триватиме до 1 вересня.

Хто має захищати рибу під час нересту?
Геннадій Френкель


Вихід знайшли у скороченні працівників
На розгляд членів виконкому Олександр Письменний, директор КП "Житлосвіт-2012", виніс питання затвердження нового штатного розкладу цього підприємства.

Його керівник повідомив, що за результатами проведеного аналізу основних фінансово-економічних показників виробничо-господарської діяльності підприємства за певний період 2013 року у порівнянні з 2014, було встановлено, що КП "Житлосвіт 2012" збільшило витрати, збитки становлять 116%.

"Вважаю, що зменшення витрат підприємства можливо здійснити шляхом скорочення чисельності працівників, раніше на підприємстві було 17 штатних одиниць, то тепер їх буде 8" — сказав Олександр Іванович.


Хто має захищати рибу під час нересту?
Олександр Письменний


Маркування — буде!
Олександр Наумчик, начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста повідомив, що надійшла пропозиція рекомендувати підприємцям маркувати російські товари. І хоча члени виконкому зауважили, що на товарах є штрих-код, пропозицію підтримали.

Хто має захищати рибу під час нересту?
Олександр НаумчикДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top