Субота, 19 серпня 2017
Культура

Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх! Новина з фото

Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
3 квітня у міському Палаці культури відбулася прем’єра комедії Кена Людвіга "Примадонни" у постановці аматорського народного театру "Амбіція" (режисер Наталія Сандрак).
Йдучи на комедію, люди прагнуть повеселитися, отримати заряд позитиву. Їм це вдалося сповна: світловодські артисти грали просто неперевершено, вміло передали хвилювання та відчай, безпосередність та хитрість, раптове кохання. Глядачі, як-то кажуть, спіймали цю хвилю і щедро нагороджували їхній виступ сміхом та аплодисментами.

Сюжет комедії простий: актори-авантюристи, дізнавшись з газети про помираючу тітоньку, яка шукає двох родичок, перевдяглися у дівчат, аби втертися у довіру до родини та заволодіти частиною спадку. Але саме у домі тітоньки хлопці зустрічають дівчат, в яких закохуються, хоча у тих вже були кавалери… І тут починаються історії з перевдяганнями, обманами та викриттями. Тітонька з кожним виходом на сцену виглядає і почувається все краще, здається, вона розуміє, у чому справа, але не хоче це припиняти. Хлопці визнають: саме тут знайшли своє кохання і мільйони, на які вони полювали, вже нібито й ні до чого…

П’єса допомогла акторам Дмитру Шкуріну, Олександру Варавві, Вікторії Карповій, Анастасії Лєтніковій, Костянтину Мальку, Віктору Сергєєву, Ользі Лагно, Світлані Калініній, Богдану Кавуну проявити свої різнобічні таланти та майстерність, вдало передаючи почуття своїх персонажів.

Музичне оформлення Сергія Сергієнка та Михайла Бутенка гармонійно вплелося у дії та репліки героїв; декорації Бориса Черного та Володимира Шмуговського створили відповідну атмосферу часу; малопомітна, але така необхідна була допомога помічника на сцені Миколи Дяченка.

"Амбіція" під керівництвом Наталії Сандрак працює з вересня 2012 року, режисер переконана, попри цей – без перебільшення – величезний успіх, її колективу є куди рости і до чого прагнути:

"У нашому театрі молоді люди, які хочуть працювати. Вони – ентузіасти, які приходять після роботи і репетирують доти, поки не будуть задоволені результатом. На роботі вони працюють за гроші, а сюди йдуть, бо душа кожного потребує артистизму, реалізації таланту. Я дуже вдячна кожному за їхню самовіддачу. Також дякую директору Палацу культури Ларисі Ляшенко за підтримку та розуміння".


Наступного разу п’єсу "Примадонни" можна буде переглянути тільки восени. По закінченні п’єси оголосили: цього дня для потреб воїнів АТО зібрали 2008 гривень.

Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
Прем’єра «Примадонни»: справжній успіх!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.
 • Krivodub 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Krivodub-фото
  Как не пыталась много лет откачать Щербина своего хозяина Валентина, а последствия всё равно все видят... Козярчука не вылечишь уже товарищи, это было понятно большинству жителей города изначально, не нужно тратить время, не долго ему осталось с такими подходами ко всему и ко всем
 • Юлія Тодосієнко 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Юлія Тодосієнко-фото
  Прикро, що очільник міста, який має дбати про всю громаду, так образливо говорить про освітян . І хоча він називає "раковою пухлиною" управління освіти, але ж і там працюють педагоги-методисти, люди з великим досвідом роботи, які не тільки керують, а й допомагають вчителям бути в курсі всіх інновацій. І якщо освіта міста має позитивний результат в роботі, то , мабуть, керівництво на своєму місці.

Top