Середа, 16 жовтня 2019
Корисна інформація

У Світловодському газовому господарстві безпека — на першому місці! Новина з фото

У Світловодському газовому господарстві безпека — на першому місці!

У випадку непідконтрольного виходу газу з системи газопостачання газ обертається в одну з самих небезпечних загроз, яка може в будь-який час спричинити трагічні наслідки, в тому числі призвести до загибелі людей та знищення матеріальних цінностей. Тому в складі кожного міського газового господарства завжди створюється аварійно-диспетчерська служба.


В її обов’язки входить локалізація та ліквідація аварійних ситуацій, безаварійне та безперебійне забезпечення газопостачання населенню.

Аварійно-диспетчерська служба (АДС) своєю назвою підкреслює ту ситуацію, в якій постійно протікає її виробничий процес.

Локалізація та ліквідація аварійних ситуацій, отримання і виконання аварійних викликів — основні обов’язки аварійно-диспетчерської служби.

Аварійно-диспетчерська служба Світловодського УЕГГ ліквідує аварійні ситуації та витоки газу на міських газопроводах, спорудах на них, в житлових будинках, установах, комунально-побутових підприємствах, підтримує в газових мережах заданий режим тиску, цілодобово приймає заявки від абонентів на усунення витоків газу.

У Світловодському газовому господарстві безпека — на першому місці!

Аварійно-диспетчерська служба Світловодського УЕГГ працює цілодобово, включаючи вихідні і святкові дні. В склад кожної чергової зміни входить: диспетчер, слюсар 4-5 розрядів, водій-слюсар.

В цілях організації чіткої та безперебійної роботи служби, а також підтримання її виробничого потеціалу на гідному рівні, кожен рік проводиться виробничо-технічне навчання працівників аварійно-диспетчерської служби та здача обов’язкових іспитів в об’ємі виконуваних робіт згідно вимог Правил безпеки систем газопостачання України.

З працівниками кожної зміни аварійно-диспетчерської служби щомісяця проводяться тренувальні заняття згідно з графіком локалізації і ліквідації аварійних ситуацій в газовому господарстві, також один раз на шість місяців тренувальні заняття проводяться спільно з оперативними службами міста (ДНРЧ-17 ТУ МНС у Кіровоградській області, міліції, швидкої медичної допомоги, СП ТОВ "Світловодськпобут", Світловодський РЕМ, Світловодське ВКГ ОКВП "Дніпро-Кіровоград").

У Світловодському газовому господарстві безпека — на першому місці!

АДС Світловодського УЕГГ, також виконує профілактично-технічне обслуговування газового обладнання, приймає заявки від населення на ремонт газового обладнання.

Проведення робіт з технічного обслуговування газового обладнання здійснюється спеціалізованою організацією на підставі договорів, які передбачають виконання робіт відповідно до графіка, але не рідше 1 разу на 3 роки. Процедура технічного обслуговування включає в себе наступні заходи:

1. Слюсарі візуально перевіряють цілісність, відповідність нормативним вимогам внутрішньобудинкових мереж і правильність установки газового обладнання, а також — наявність вільного доступу до газових приладів.

2. Фахівці дивляться також на кріплення і забарвлення газопроводу. Якщо він не пофарбований або пофарбований досить давно, є ризик утворення іржі. Перевіряють працівники і мастило вимикаючих пристроїв, а якщо є димоходні котли, колонки наявність тяги. Крім того, співробітники АДС СУЕГГ проводять інструктаж споживача про безпечне використання газового обладнання. Слюсар звітує і несе відповідальність за кожну перевірену їм квартиру. Якщо у споживача є обгрунтовані скарги на недостатньо добре проведену перевірку, призначається повторне технічне обслуговування.

3. По закінченню робіт слюсар проводить інструктаж споживачеві. Оплата наданих послуг не здійснюється.

Роботи, не передбачені договором (заміна газового обладнання, а також вузлів і деталей до нього, поточний капітальний ремонт газопроводів, газових приладів), виробляються за заявкою абонента за додаткову плату.

На протязі 2014 року АДС СУЕГГ отримано 1569 аварійних викликів. Основна кількість аварійних викликів пов’язана з неправильним користуванням газовими приладами в побуті. Самовільне встановлення та заміна газових приладів, або залучання до такої роботи сторонніх осіб, призводить до витоків газу та появи аварійної ситуації. Пам’ятайте, концентрація лише 5-15% газу в повітрі може призвести до вибуху! Всі роботи пов’язані з заміною газового обладнання повинна виконувати спеціалізована організація.

АДС Світловодського УЕГГ ліквідує аварійні ситуації, без виконання ремонтних робіт.

У Світловодському газовому господарстві безпека — на першому місці!

Звязок з Аварійно-диспетчерською службою Світловодського УЕГГ, підтримується цілодобово за черговими телефонами: — 104 (з мобільного безкоштовно), та телефон "Гарячої лінії ВАТ Кіровоградгаз" — (05236) 2-53-04. Всі телефоні переговори з абонентами записуються спеціальним обладнанням, з визначенням номеру абонента.

Шановні споживачі, убезпечте себе і своїх близьких, дотримуйтесь Правил користування газом у побуті і своєчасно проводьте технічне обслуговування газового обладнання.

Начальник АДС Світловодського УЕГГ
Величко І.В.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 19:56
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top