Понеділок, 21 жовтня 2019
Події

Відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут» на відкритий лист міського голови

Відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут» на відкритий лист міського голови

Нещодавно ми розміщували матеріал "Світловодськпобут" доведено до банкрутства?". У ньому міський голова Юрій Котенко звернувся до генерального директора СП ТОВ "Світловодськпобут" Володимира Михайлика та ТОВ "Політрейд" з відкритим листом. Сьогодні ми розміщуємо відповідь генерального директора СП ТОВ "Світловодськпобут" Володимира Михайлика на цей лист в повному обсязі.


Відповідь СП ТОВ "Світловодськпобут" на відкритий лист міського голови

На сьогоднішній день підприємство працює в штатному режимі. Теплова енергія подається 100% споживачів.

На початку опалювального сезону були деякі проблеми, але в найкоротші терміни вони були усунуті власними силами, це:
вихід з ладу засувки на центральній магістралі біля СШ №10;
порив подаючого та зворотного трубопроводів під дорогою біля "Дитячого миру";
• деякі проблеми були і в Ревівському мікрорайоні.

В 2014 році сплачено підприємством податків більш 2 млн.грн., придбано 2 нових котли, заробітна плата виплачувалась до жовтня місяця своєчасно, але в зв’язку з значною заборгованістю споживачів виникла певна затримка.

За листопад 2014 р. місцевим бюджетом було сплачено лише 23,7 тис. грн. з нарахованих до сплати в листопаді 2 002,5 тис.грн.

На сьогоднішній день бюджетні установи мають заборгованість за теплову енергію в сумі 3 665,2 тис.грн. в тому числі 3 483,9 тис.грн. борг місцевого бюджету.

Серед комунальних підприємств найбільшим боржником є КП "Добробут" — 850,8 тис грн.

Міський голова Котенко Юрій Миколайович уникає вирішення питання по погашенню заборгованості цього підприємства. КП "Добробут" не виконуються зобов’язання з оплати хоча б 80% від поточних нарахувань не кажучи про погашення боргу за минулі опалювальні періоди.

Не зважаючи на скрутну ситуацію, пов’язану з низьким рівнем розрахунків з боку споживачів, відключенням електроенергії, завдяки когенеруючим установкам підприємством безперебійно подається споживачам теплова енергія. До речі, у Кіровоградській області тариф на централізоване опалення в м.Світловодськ є найменшим — 10,43 грн./м².

У м.Кіровоград тариф складає:
• для ДП "Кіровоградтепло" — 11,02 грн./м²;
• для КП "Теплоенергетик" — 12,35 грн./м²;

в м.Олександрія
• для КП "Теплокомуненерго" — 12,12 грн./м².

Нажаль, про це міський голова Котенко Ю.М. не знає, про що свідчить стаття в газеті "Україна центр" №47 від 20.11.2014р. під назвою "Жить послезавтрашним днем".

Міський голова і не бажає цього знати.

Наприклад:

02.12.14р. о 12 год відбулась селекторна нарада Мінрегіону України в режиму відео конференції в м.Кіровоград з питань проходження опалювального сезону. Міського голови не було.

09.12.14р. о 11 год. в малому залі ОДА відбулось засідання обласного штабу з контролю за станом проходження опалювального сезону 2014-2015 років. Світловодський міський голова — відсутній, і я відверто позаздрив колегам з Кіровограда, Олександрії, Долинки, оскільки у них усі проблеми по проходженню опалювального сезону вирішуються разом на місцях, тільки в Світловодську бюджетні призначення не доходять до теплопостачального підприємства.

Уся співпраця Світловодського міського голови з СП ТОВ "Світловодськпобут" зводиться до незрозумілих публікацій з вигадками.

Наприклад, в газеті "Україна центр", у згаданій раніше статті, зазначено:

"У нас тариф на тепло составляет более 12 грн." насправді 10,43 грн./м²;

"НКРЕ их оштрафовала, потому что они допустили ошибку" насправді — НКРЕ СП ТОВ "Світловодськпобут" не штрафувало, про що кожен може переконатись на офіційному сайті НКРЕ;

• Особливе здивування викликала інформація міського голови про те що "через министерство ЖКХ ми заказали проект перевода всего города на индивидуальное отопление".

З наданої Світловодським управлінням ЖКГ та фінуправлінням інформації, такий проект не замовлявся, ніким не оплачувався, такі витрати навіть не передбачені міським бюджетом. (Ця інформація є офіційною, оскільки надана керівниками названих управлінь.)

А прочитавши відкритий лист міського голови, хочеться йому відповісти, на п’ятому році його роботи, "Доброе утро, Юрій Миколайович!". Перш ніж готувати подібні "сенсаційні" заяви про банкрутство підприємства, пропоную повністю ознайомитись з текстами документів, в даному випадку — з судовими рішеннями на які він посилається.

Так, в Постанові Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 17.11.2014р. справа № 912/2364/14, аркуш 7, рядок 20, зазначено, що на час розгляду апеляційної скарги підприємство повністю розрахувалось за основним зобов’язанням в розмірі 10 607099,67 грн. Окрім того, завдяки професійній роботі начальника юридичного відділу Петрова А.О. судом зменшено на 500 тис.грн. розмір штрафних санкцій, заявлених НАК "Нафтогаз України" до стягнення, а мені пан Котенко пропонує його звільнити.

По іншій справі № 912/2363/14 (Постанова від 05.11.2014 р.) ситуація аналогічна — розмір пені зменшено на 50%.

В даній ситуації вважаю, що саме міському голові необхідно вирішити власні кадрові проблеми, наприклад — хоча б призначити компетентного заступника, який мав би зайнятися проблемами ЖКГ.

Щодо газових розрахунків.

За час, що я очолюю підприємство, оплата за спожитий газ склала 105% від спожитого за цей період, тобто підприємство крім поточних платежів сплачує і заборгованість минулих періодів.

Заборгованість минулих років зменшилась на 10%.

Причиною виникнення заборгованості є несвоєчасні розрахунки споживачів за теплову енергію.

Станом на 08.12.2014р. заборгованість складає:
• населення — 12,1 млн.грн.;
• інші споживачі — 1,7 млн.грн.;
• бюджет — 3, 6 млн.грн. в тому числі 3,5 млн.грн. — борг місцевого бюджету.
Розмір різниці в тарифах складає 2,2 млн.грн.

15,9 млн.грн. заборгованість Держави — погашена у 2014р., 100% цієї суми пішли на погашення заборгованості за газ.

При цьому СП ТОВ "Світловодськпобут" є заручником ситуації, коли своїм основним боржникам — населенню та бюджетним установам ми не нараховуємо пені та штрафи, оскільки це не передбачено законодавством. В той же час, угоди про постачання природного газу передбачають стягнення штрафів та пені на користь НАК "Нафтогаз України", які в свою чергу добросовісно стягують ці штрафні санкції з підприємства.

Підсумовуючи вищесказане, можу зазначити:

СП ТОВ "Світловодськпобут" працює, місто в межах виділеного газу буде забезпечене теплом.

Проблеми дійсно існують, але ми їх вирішуємо. У мене є чіткий план заходів по розвитку підприємства, погашення існуючих зобов’язань. Я готовий, як то передбачено Статутом підприємства, довести цей план до засновників.

12 грудня 2014 року на 10 год. було призначено проведення на підприємстві зборів засновників СП ТОВ "Світловодськпобут". Міський голова на збори не прибув.

Генеральний директор СП ТОВ "Світловодськпобут"
В.А.Михайлик


Відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут» на відкритий лист міського голови Відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут» на відкритий лист міського голови Відповідь СП ТОВ «Світловодськпобут» на відкритий лист міського головиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top