П’ятниця, 20 вересня 2019
Політика

Громадська рада ініціювала діалог з молодіжними організаціями

Наприкінці грудня в адмінбудівлі відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міської ради. Цього разу громадські активісти розглянули питання про стан молодіжної політики у місті.


До слова запросили заступника начальника управління молоді та спорту Василя Мороза. Він наголосив: їх управління плідно співпрацює з багатьма молодіжними громадськими організаціями, які залучаються до проведення загальноміських заходів спортивних, культурних, розважальних.

"У наших планах створити при міській раді молодіжний сенат, аби юні лідери мали можливість залучалися до процесів управління міста", — повідомив Василь Іванович та висловив готовність до співпраці з молоддю пообіцяв і підтримку та допомогу у реалізації цього проекту.

Зі змістовною доповіддю, яка тривала майже півгодини, виступив член Громадської ради Микола Середенко. Він докладно зупинився на різних сегментах молодіжної політики, проаналізував проблеми та нагальні потреби молоді. Насамкінець доповідач озвучив чималий перелік пропозицій, підтриманий присутніми, зокрема:

"Розробити програму розвитку молодіжної політики та механізми її впровадження, на базі Центру військово-патріотичного виховання розвивати військово-прикладні види спорту та вітрильний спорт, відродити діяльність підліткових клубів та сприяти розвитку приватних клубів, забезпечити підтримку обдарованої та талановитої молоді, створити дієвий інформаційно-консультаційний центр для молоді та ін."

Так сталося, що обговорення молодіжної політики проходило практично без участі самої молоді: на засіданні було лише кілька представників молодіжних організацій. Від імені однієї з організацій "Майбутнє без меж" говорила Ганна Нестеренко. За її словами, сучасна молодь не надто сприймає такі зібрання, бо звикла жити, працювати і створювати спільноти в іншому форматі, тому потрібно шукати інші методи спілкування, тим більше, що молодь завжди відгукується на цікаві ідеї. Ганна запропонували представникам ГР підтримати їх новий проект, який планують запустити у січні, на створення логотипу та слогану міста.

"Мета цього конкурсу виявити та пробудити патріотично налаштовану і талановиту молодь Світловодська. Ми хочемо, щоб це був своєрідний молодіжний знак нашого міста, який стане патріотичним трендом, а ви зможете допомогти запровадити все це на міському рівні".

Присутні підтримали пропозицію: обговорити питання, пов’язані з молодіжною політикою, на форумах та організувати круглий стіл із залученням усіх молодіжних організацій Світловодська.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top