П’ятниця, 20 вересня 2019
Влада

5 мільйонів 800 тисяч гривень дотації отримав міський бюджет від державного Новина з фото

5 мільйонів 800 тисяч гривень дотації отримав міський бюджет від державного

Дев’ятого грудня у сесійній залі адмінбудинку відбулася шістдесят п’ята позачергова сесія міської ради шостого скликання. На порядку денному було одне питання — про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.


Але розпочалася робота з привітань та нагороджень. Міський голова Юрій Котенко поздоровив депутатів з Днем місцевого самоврядування, а також вручив Почесні грамоти Кіровоградської обласної ради та оголосив від імені голови обласної ради Олександра Чорноіваненка подяки "за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення ролі органів місцевого самоврядування області, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування" Любові Чекаленко, Юрію Сап’янову та Любові Буряк.

ЗА ТЕМОЮ: 7 грудня — День місцевого самоврядування в Україні

5 мільйонів 800 тисяч гривень дотації отримав міський бюджет від державного
Юрій Котенко, Юрій Сап’янов

Щодо змін до міського бюджету, то їх довелося зробити, бо Світловодськ отримав дотацію з обласного бюджету (за рахунок додаткової дотації з Державного бюджету) — 5 мільйонів 800 тисяч гривень. Їх буде розподілено на заробітну плату працівникам бюджетних установ та частково на теплоносії.

Про ситуацію з енергопостачанням у нашому місті попросили доповісти начальника Світловодського РЕМ Сергія Брайка. За його словами, дефіцит потужності в українській енергомережі на сьогодні складає близько 3 тисяч ГВт (наш район споживає 15 МВт). Причини, що призвели до такої ситуації відсутність вугілля, а також ремонт двох блоків на Хмельницькій та одного блоку на Запорізькій атомних станціях.

СЮЖЕТ: Відключення світла у Світловодську

— Щодо графіків відключення. Вони на місцевому рівні неможливі, адже вводяться після команди вищестоящого оперативного персоналу. У Києві подається команда на Запоріжжя, Запоріжжя — Кіровограду, Кіровоград — нам. У графіку визначено 10 черг, кожна черга передбачає відповідний рівень потужності, коли частота в мережі падає — тоді й подається команда. Протягом часу від 3 до 10-15 хвилин ми маємо виконати вимкнення. Отож, навіть ми не можемо спрогнозувати час вимкнення, то як ми можемо зробити це для міста?! Але в останні дні намітилася така тенденція: дві години працюємо, на дві вимикаємо, — сказав Сергій Вікторович.

Чому десь вимикаємо електроенергію, а десь — ні? Це питання ставиться по телефону найчастіше, причому, як правило, не питають, чого у мене немає, а питають, чому є у сусіда… Відключення відбуваються по мережах, а не по будинках! Мережі, на яких є лікарні, котельні, каналізаційні та насосні станції, не вимикаються. Минулого тижня ми не чіпали також і приватний сектор, адже їхня частка споживання — занадто мала. Оскільки частина людей не могла змиритися з тим, що хтось завжди з електоренергією, з понеділка ми вимикаємо і приватний сектор.

Безперечно, страждає не лише населення, потерпають й магазини, аптеки, банківська система, хлібозаводи і всі без винятку підприємства.

Насамкінець Сергій Брайко попросив світловодців в годину пік, відразу після 17-ої години, не вмикати енергоємні електропобутові прилади, можливо, це хоч трішки полегшить ситуацію, і у такий спосіб ми зможемо зекономити скільки, щоб вимикання стали мінімальними.

5 мільйонів 800 тисяч гривень дотації отримав міський бюджет від державногоДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top