Четвер, 27 червня 2019
ТОП-новини Влада

"Світловодськпобут" доведено до банкрутства?

"Світловодськпобут" доведено до банкрутства?

Протистояння громада міста СП ТОВ "Світловодськпобут" триває вже кілька років. Здавалося, що всі правоохоронні органи і суди виступали на боці "Світловодськпобуту", бо дивним чином останній знаходив шпаринки в законах і завжди виходив сухим із води. Але настали інші часи і "Світловодськпобут", зокрема, не зміг відстояти більше 20 мільйонів гривень у Дніпропетровському апеляційному господарському суді за позовом НАК "Нафтогаз України". Яким чином віддати борг за газ і продовжувати забезпечувати теплом світловодців?


Відповідь на це запитання зажадав почути міський голова Юрій Котенко і звернувся до генерального директора Володимира Михайлика та ТОВ "Політрейд" з відкритим листом.

Відкритий лист
ТОВ "Політрейд",
Генеральному директору СП ТОВ "Світловодськпобут"
Михайлику В. А.


Прошу вас негайно надати пояснення співзасновнику СП ТОВ "Світловодськпобут" Світловодській міській раді про заборгованість підприємства Публічному акціонерному товариству "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" і доповісти про план заходів щодо її погашення. Як стало відомо міській раді, Дніпропетровський Апеляційний Господарський суд постановою від 05.11.2014р., справа №912/2363/14, розглянувши апеляційні скарги ПАТ "НАК "Нафтогаз України" та СП ТОВ "Світловодськпобут" на рішення господарського суду Кіровоградської області від 16.09.2014 року у справі №912/2363/14 за позовом ПАТ "НАК "Нафтогаз України", до відповідача СП ТОВ "Світловодськпобут" про стягнення 7 252 264,94 грн., залишив без задоволення. У постанові суду, зокрема, зазначається: "на час розгляду справи Дніпропетровським апеляційним господарським судом, на протязі трьох місяців відповідачем не було здійснено жодного платежу по погашенню заборгованості перед ПАТ НАК "Нафтогаз України".

Цей же суд 17.11.2014 року, справа №912/2364/14, розглянувши апеляційні скарги СП ТОВ "Світловодськпобут" та ПАТ "НАК "Нафтогаз України", на рішення господарського суду Кіровоградської області від 30.09.2014 року у справі №912/2364/14 за позовом ПАТ "НАК "Нафтогаз України", до відповідача СП ТОВ "Світловодськпобут" про стягнення 12 759 822,12 грн., залишив без задоволення. Рішення господарського суду Кіровоградської області від 30.09.2014 року у справі 912/2364/14 змінив, доповнивши резолютивну частину рішення відмовою СП ТОВ "Світловодськпобут" у розстрочці виконання рішення на 24 місяці.

Інтереси СП ТОВ "Світловодськпобут" у суді представляв начальник юрвідділу підприємства Петров А.О. "Фахівець", який програв 20 мільйонів гривень у судах, на нашу думку підлягає звільненню, бо постанова суду є результатом і оцінкою його роботи.

У згаданій постанові суду міститься інформація про те, що ви заявляли в суді таке: "відповідач (тобто СП ТОВ "Світловодськпобут") є комунальним підприємством та неприбутковою організацією, газ споживає не для власних потреб, а для населення, теплову енергію поставляє населенню за регульованими цінами фактично збитково…"

У цей же час ви зухвало повідомляєте, що співзасновник міська рада не має ніякого відношення до вашої комерційної діяльності; не надаєте ніякої достовірної інформації про свою діяльність; ухиляєтеся від участі у зборах засновників підприємства; до початку опалювального сезону не виконуєте ремонт теплотрас, окрім кількох десятків метрів на вулиці Бойка у 2014 р.); робите нарахування за неспожите тепло (відповідно, на невикористаний газ) мешканцям Світловодська, таким чином, завищуючи суму боргу, а потім отримуєте на неї компенсацію різниці в тарифах від державного бюджету (у жовтні 2014 року ви отримали 14 306 460,33 грн.), виробляєте і продаєте електроенергію, здаєте в оренду колишній гуртожиток за адресою: вул. Леніна, 94 (чистий прибуток — до півмільйона грн. на рік).

Як, за таких умов, можна довести підприємство, по суті, до банкрутства? Причин чимало. Назвемо кілька, що лежать на поверхні. Ви нескромно нараховуєте собі, своїй дружині і невеликій кількості ваших непрофесійних "спеціалістів" зарплатню у кілька десятків тисяч гривень кожному. З податками та відрахуваннями до фондів це важкий тягар для невеликого підприємства. Ви "розбазарили" те, що було придбано за рахунок підприємства (комунального, як ви заявляєте в суді!): автомашини, яхту, мазут тощо. Ви "приховуєте" прибутки, які отримує підприємство від оренди приміщень за адресою: вул. Леніна, 94.

Крім цього, ви особисто та СП ТОВ "Світловодськпобут" тримаєте у напрузі все місто, позиваючись до суду з вимогою відшкодування неіснуючих боргів, зазіхаючи на житло мешканців міста; "гальмуєте" встановлення автономного опалення в квартирах світловодців; привласнюєте комунальне майно за шахрайськими схемами. Всі ці ваші "напрацювання" призведуть до того, що місто втратить комунальне майно теплових мереж, будівель і споруд і, як наслідок, до соціального вибуху.

Тож, міська рада не може залишатися осторонь і буде вживати усіх можливих заходів щодо запобігання негативним наслідкам вашої "діяльності". Сподіваємось також, що невдовзі діяльністю СП ТОВ "Світловодськпобут" будуть предметно займатися правоохоронні органи.

Вважаю, що ви особисто, Володимире Анатолійовичу, не відповідаєте займаній посаді і пропоную вам добровільно написати заяву про звільнення.

Юрій Котенко,
міський голова.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Filya14 Користувач offline

 • 10 грудня 2014 11:18
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 21.11.2014 | 335 комментарів | 0 публікацій
Письмо ни о чем, очередная попытка нашего мэра привлечь к себе внимание как к реформатору системы ЖКХ города.
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • Sergz Користувач offline

 • 15 грудня 2014 08:17
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.12.2014 | 4 комментарів | 0 публікацій
А у мера метода работы такова - через СМИ оповестить что все вокруг козлы, один я молодец. Ю.М. займитесь делом в городе нет работы, предприятия стоят.Привлекайте ивестиции в город, будут люди обеспечены будет Вам почет и уважуха. А это письмо не понятно к чему, есть что сказать(сделать) идите и говорите(делайте).
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top