Субота, 07 грудня 2019
Свято

"Моя мова, моя зброя!". Під таким гаслом відбудеться урочисте зібрання у Світловодську Афіша

"Моя мова, моя зброя!". Під таким гаслом відбудеться урочисте зібрання у Світловодську

9 листопада о 12:00 запрошуємо громадськість Світловодщини до памятника Тарасу Григоровичу Шевченку на урочисте зібрання з нагоди Дня української писемності та мови "Моя мова, моя зброя!".


У програмі: святковий мітинг, читання уривків української класики та ода мові, тематична вікторина та патріотичний флеш-моб.

Подробиці: https://vk.com/event80084689

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування памяті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців словянської писемності Кирила і Мефодія.

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 "Про День української писемності та мови". В Указі зазначено: "Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування памяті Преподобного Нестора-Літописця".


Микола Середенко,
голова Світловодської районної організації ВО "Свобода"
Телефон: 098-294-94-73Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top