Вівторок, 10 грудня 2019
ТОП-новини Надзвичайні пригоди

У Світловодському районі, забруднюючи повітря, димить старе сміттєзвалище Новина з фото

У Світловодському районі, забруднюючи повітря, димить старе сміттєзвалище

Читачі нашого видання хвилюються: на виїзді з міста, по дорозі на Білецьківку, приблизно в районі заводу силікатної цегли, впродовж кількох тижнів розповсюджується їдкий дим.


"Пару тижнів тому близько 6-ї ранку там стояла біла стіна, гірше туману, дихати було просто неможливо. Там щось ночами палять, однозначно! Сьогодні вранці теж стоїть димова завіса…" — обурюється наш читач. — Питання, на яке нам повинні дати відповідь: хто і що палить, наскільки це "корисно" для мешканців міста?"

З проханням прояснити ситуацію ми звернулися до Держлісгоспу. Лісничій Крилівського лісництва Андрій Ткаченко виїхав на місце задимлення і пересвідчився, що ліс не горить. Димить старе сміттєзвалище, яке функціонувало до 1983 року.

"Листя, гілки та інше сміття з міста вивезли туди цієї осені, а хтось підпалив. Воно буде тліти ще місяць, аж доки не прийде головний пожежний — дощ, або сміттєзвалище не засипле снігом," — коментує ситуацію Андрій Васильович. — Це не наша територія, звертайтеся до Павлівської сільської ради, або до того, хто дозволив висипати сміття на закрите сміттєзвалище."

Начальник Комбінату комунальних послуг Володимир Білан категорично заперечив думку лісничого:

"Гілки, зібрані після буревію, ми вивезли на територію колишнього зеленого господарства підприємцю Костенку на переробку."


З іншого джерела ми дізналися, що на сміттєзвалищі були відстійники з відходами мазуту, глибина їх до 2-х метрів і якщо вони загорілися, то ніякою кількістю води їх не можна буде погасити.

Два тижні тому сміттєзвалище дійсно горіло і ДПРЧ-17 пожежу ліквідувало, хоча тліти воно продовжує і до цього часу.

У Світловодському районі, забруднюючи повітря, димить старе сміттєзвалище
Два тижні тому

ЗА ТЕМОЮ: Фотофакт: Нулевая видимость на дороге

Секретар Павлівської сільської ради, на території якої знаходиться сміттєзвалище, Галина Кузнець навіть не чула про таку проблему:

"До нас ніхто не звертався, ніхто не жалівся, можливо, дим не в наш бік іде…"


Екологічна інспекція мала б підняти галас: "Забруднюється повітря!" і відшукати винного. Але інспекцію наразі знищують на державному рівні. Грошей на її утримання немає.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top