Вівторок, 19 лютого 2019
Корисна інформація

З 25 серпня по 30 вересня 2014 року забороняється вилов раків

З 25 серпня по 30 вересня 2014 року забороняється вилов раків

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Кіровоградській області ("Кіровоградрибоохорона") доводить до відома жителів міста Світловодська та Світловодського району любителів спортивного та любительського лову про те, що в період з 25 серпня по 30 вересня 2014 року заборонено ловити раків у водних об’єктах, підконтрольних "Кіровоградрибохороні".


Відповідний наказ №29 від 18 березня 2014 року "Про встановлення заборони на лов раків під час линьки у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних "Кіровоградрибохороні" підписано її керівником.

У випадку виявлення факту лову раків у вказаний період на порушників будуть складені адміністративні матеріали відповідно до чинного законодавства. За одного рака порушнику доведеться заплатити штраф у розмірі 1,5 неоподаткованих мінімумів від доходу громадян, що становить 25 гривень 50 копійок.

Сергій Котенко,
головний державний інспектор "Кіровоградрибохорони".Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top