Понеділок, 16 вересня 2019
Події

Михайло Плющ — боєць, патріот, пам'ять про якого живе у наших серцях Новина з фото

Михайло Плющ — боєць, патріот, пам'ять про якого живе у наших серцях

Минулого тижня минуло 40 днів, як в антитерористичній операції загинув наш земляк, мешканець села Подорожнє Михайло Плющ. Його згадують не лише родичі, близькі, односельці, бойові побратими, його згадуються всі, кому сьогодні боляче, що схід України — у вогні, і її кращі сини — гинуть. Він — один з сотень чи, може, й тисячі бійців, хто пішов захищати Батьківщину, і, на жаль, вже ніколи не повернеться…


11 липня на Луганщині у селі Зеленопілля відбувся бій між українськими військовими та терористами. Того дня бойовики з системи залпового вогню "Град" обстріляли підрозділи батальйонної тактичної групи з 24-ї механізованої, 72-ї механізованої та 79-ої аеромобільної бригади, в якій і служив Михайло. Внаслідок обстрілу загинуло близько 30 військовиків, близько двох сотень – поранено.

Ми телефоном зв’язалися з бойовими побратимами Михайла і попросили їх згадати той страшний день, згадати нашого земляка. Хлопці були небагатослівними. Воно й не дивно, адже за життя побували у пеклі: кількатижневе оточення, цілодобові обстріли як з боку терористів, так і з боку російської території, втрата друзів.

Олександр Долженко, молодший сержант:
— Нас обстрілювали з "Градів", я також того дня отримав поранення. Мишкові осколок потрапив у живіт, і йому, і мені наші медики надавали допомогу. Ми обоє були лежачими. Пізніше я дізнався, що Міша від тяжкого поранення помер. Хороший був хлопець, будував великі плани, мріяв, чим займатиметься, коли повернеться додому.


Сергій Лимарь, капітан, командир батальйону:
— Близько 5-ої ранку нас накрили "Градами". Коли ми шукали поранених, побачили, що у Мишка розпорений бік, його відтягли та почали перемотувати, потім завантажили на БМП (ред. — бойова машина піхоти), далі — на "вертушку" (вертоліт).

На ранок стало відомо, що Міша не вижив… Хороший був боєць, хотів, щоб швидше все це закінчилося, хотів побачитися з усіма домашніми, маму згадував…


11 липня важкопораненого Михйла Плюща привезли до Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мєчнікова і прооперували. Медики боролися за його життя кілька годин. Зранку 12 липня Михайло помер, йому було лише 27…

ЗА ТЕМОЮ: Попрощатися з Михайлом Плющом — героєм неоголошеної війни — прийшли понад тисячу земляків

P.S. 9 серпня десантники 79-Миколаївської окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України після чотиримісячного перебування в зоні АТО і кількатижневого оточення на кордоні з Росією повернулися до місця дислокації в Миколаєві. Частина бійців зараз у відпустках, поранені – лікуються, техніка – відновлюється.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top