Неділя, 17 лютого 2019
Свята

Рибний ярмарок відбудеться у Світловодську на День рибалки Афіша

Рибний ярмарок відбудеться у Світловодську на День рибалки

Кожної другої неділі липня українці відзначають День рибалки — всенародне свято, до якого вважають себе причетними і професіонали, і любителі риболовлі, і навіть ті, хто ніколи не тримав вудочку в руках. Які заходи відбудуться у Світловодську до Дня рибалки?


У Світловодську до цього свята ставлення особливе, бо ми живемо на воді і риби у нас так багато, що ми навіть Чемпіонат з риболовлі влаштовуємо. Як ми вже повідомляли, він відбудеться в селі Микільське у суботу, 12 липня.

ЗА ТЕМОЮ: Чемпионат Светловодска по рыболовному спорту состоится в селе Никольское

Цієї ж суботи міськвиконком разом з "Кіровоградрибохороною" о 9:00 влаштовує рибний ярмарок поряд з ринком "Світанок". Заступник начальника "Кіровоградрибохорони" Тетяна Ціленко повідомляє нашому виданню, що планується продати 3-4 тони риби (це значно більше, ніж торік) і ціна на рибу буде нижчою за ринкову. До участі у ярмарку залучають підприємців міста і району, які вирощують рибу у ставках, виловлюють у річках та у водосховищі.

Відвідувачам ярмарку запропонують гарячу юшку. Тож запасайтесь посудом, бо з одноразового пластикового (який вам дадуть) сьорбати юшку не зовсім зручно!

Можливо, ми не про всі заплановані заходи знаємо? Повідомляйте і запрошуйте!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:
Великий рибний ярмарок у Світловодську 17 липня 2013
День рибалки, або "Купуй Кіровоградське" (ФОТО, ВІДЕО) 9 липня 2012Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Користувачі
    Реєстрація: 3.07.2012 | 335 комментарів | 0 публікацій
Кто хочет вкусной рыбки недорого - не стоит затягивать с посещением т.к. на улице жара!

  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top