Вівторок, 23 липня 2019
Светловодск Події

«Хвилина слави». Фінальний виступ

«Хвилина слави». Фінальний виступ20 січня відбувся третій етап конкурсу "Хвилина слави". Цілий калейдоскоп яскравих дитячих талантів побачили світловодці, які прийшли підтримати своїх улюблених виконавців. Члени журі – Світлана Животовська, Ірина Шабаліна, Ольга Цуркань характеризували кожний виступ. Всі учасниик проекту почули схвальні та підбадьорливі слова про відчутне поліпшення виконавської майстерності, уміння триматися на сцені.
Хлопці-сопілкарі із ЗОШ №10 проникливо зіграли українську пісню «Гуде вітер вельми в полі». І глядачі почули і шум вітру, і шепіт листочків дерев, бо ж сопілка передає найменші відтінки стану душі.
Крок уперед і в сценічному оформленні номера, і в костюмі зробила Наталя Яцина. Глядачі добре сприйняли у її виконанні пісню «Ой, говорила чиста вода».


Втім, про всі виступи дітей просто неможливо переповісти, це треба було бачити.

Ведучі Валерій Боровинський і Ольга Мініч також постійно підбадьорювали дітей, відзначали їхнє професійне зростання.

Володимир Шабалін, голова оргкомітету проекту дитячого шоу«Хвилина слави» подякував його учасникам і вручив їм Подяки та солодкі призи, підкресливши, що всі вони отримали свою хвилину слави. Подякував також батькам дітей, глядачам.

Фінальний виступ проекту завершився весело та радісно: у глядацький зал згори полетіли різнокольорові кульки.24 січня з 9.00 до 17.00 читачі газети можуть підтримати одного з п’яти учасників проекту , які візьмуть участь у гала-концерті за телефонами 24512, 22990:1. Марина Полудень і Стефан Христенко, учні 7-Б класу школи №4, разом танцюють з 5 років. Крім того, Стефан чудово малює, Марина – займається художнім ліпленням.
На обласному конкурсі бальних танців танцювальна пара зайняла І місце. Але на проекті «Хвилина слави» юні танцюристи, звичайно, дуже хвилювалися. Як сказав Стефан, коли він почув, що пройшов з Мариною на заключний етап проекту, душа наповнилася щастям. Марина і Стефан танцювали так, що переймало дух.

2. Аня Петрова з 6 років грає на фортепіано. Їй більше подобаються веселі, ритмічні мелодії, які й почули глядачі на третьому турі проекту. Оранжировку мелодій для Ані зробив її батько Дмитро Володимирович. Аня дуже вдячна своєму викладачеві, директору школи мистецтв Ірині Василівні Темновій за індивідуальний підхід до кожного вихованця.

3. Душа компанії Василь Левченко читав гуморески Павла Глазового. Друзі активно його підтимували. Василь сказав, що для нього цей конкурс – це можливість подарувати людям радість, сміх, бо без жартів сумно жити. А мрія у хлопця дуже серйозна: він хоче стати священиком.

4. Запальну, веселу пісню «Буратіно» Каріна Касяненко подарувала глядачам наприкінці програми. Дівчинка – наймолодша учасниця проекту, але підкорила всіх невимушеним поводженням на сцені, талановитим виконанням пісень.

5. Тріо дівчат з Власівського ЦДТ Аня Беслик, Ксенія Король і Яна Кривопляс у попередніх турах співали ліричні пісні, а на заключному – веселу. Дівчата сказали: Ми старалися, і наші старання оцінили.

Вікторія АРХИПОВА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
http://svetlovodsk.com.ua/gallery/categories.php?cat_id=20Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top