Четвер, 17 жовтня 2019
Події

Поки нерест триває… Новина з фото

Нерестове обговоренняНерестове обговоренняЦими днями у кабінеті першого заступника міського голови Юрія Лукинського пройшла розширена нарада, присвячена виключно нерестовому питанню.
В її роботі взяли участь, окрім самого віце-мера, голови Громадської ради при міськвиконкомі Надія Мальцева та громадської організації "Асоціація рибалок Кіровоградщини" Сергій Тишко, головний державний рибінспектор Кіровоградрибохорони Олег Шевченко, начальник служби дільничних інспекторів міліції Сергій Гавриленко, начальник міського управління ветеринарної медицини Юрій Кондратюк та головний лікар Світловодської РайСЕС Ірина Кріпак


Зі слів і рибінспектора, і міліціянта присутні довідались, що їхні служби у площині захисту риби від браконьєрських посягань працюють на повну — з початку заборони будь-якої риболовлі, яка набрала чинності від 1 квітня, ними було проведено 15 водних рейдів в акваторії водосховища, у протоках і затоках та у плавнях. Найбільшим їхнім "виловом" стало браконьєрське угруповання — сума нанесених ним збитків дорівнює 54,4 тисячі гривень. Не оминають захисники довкілля і місця торгівлі — вже складено на порушників 16 протоколів. Щодо цього, то Тишко зачепив досить каверзну тему, яка стосується рішенням однієї із сесій міськради про повну заборону торгівлі рибою під час нересту. Коли йому нагадали, що існує ще й торгівля рибою, вирощеною у спеціальних риборозплідних ставках і заборонити її, якщо немає санітарних і ветеринарних заперечень, ніхто немає права, не у залежності є нерест чи його немає, Тишко заперечив, що тоді або міськради внесе у своє рішення відповідні корективи, або його опротестує прокуратура. Натомість ще одна представниця громадськості звернула увагу, на те, що не зайвим був би і контроль над торгівлею рибальським знаряддям, де, окрім поплавків та вудок, можна придбати і сітки… І це знаходиться у полі нашого зору, відповіли правоохоронці. А от на що вплинути вони не можуть, і що завдає не меншої шкоди примноженню рибних ресурсів, ніж браконьєрство, це коливання рівню води, що спричиняється роботою Кременчуцької ГЕС — переважно від чого вже постраждала у значній мірі щуча ікра…

Поки нерест триває…
Тишко про казус із риботоргівлею

Не сидять склавши руки і ветеринари. Як зазначив Кондратюк, його служба у жодному разі не прийме підготовлену до реалізації рибу, якщо вона не супроводжується документом, що засвідчує її походження. А без ветеринарних документів про стан "здоров’я" риби вона не допускається до реалізації.
"Якось не дуже віриться, що риба, якою торгують на ринку "Світанок" має такі документи", — підмітили громадські активісти…
Ринку торкнулася і Кріпак. Вона заявила, тамтешні умови реалізації риби не відповідають ані санітарним, ані ветеринарним вимогам. Окрім цього продовжила вона, всі риболовні підприємства зобов’язані надавати РайСЕС для обстеження свою продукцію. Але вони не поспішають цього робити. Відтак переважна більшість таких артілей РайСЕСівських висновків щодо якості своєї риби не мають.

Уважно вислухавши всіх учасників, Лукинський дав протокольне доручення посилити активність рейдування присутніх на засіданні служб як воді, так і в місцях торгівлі. А також зобов’язати дирекцію "Світанку" зробити контроль за риботоргівлею на своїй території більш жорсткішим.

Поки нерест триває…
Лукинський дає протокольні доручення

Віталій Асауленко
Фото автораДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц 15 жовтня 2019
  У Світловодську СБУ затримала на хабарі депутата Світловодської міської ради 1
  Засранетц-фото
  Это было во вторник, на скамье подсудимых (с) wink
  https://www.youtube.com/watch?v=OxFv3MX
  HLsQ
 • Tyler 11 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  Tyler-фото
  Люди годами борются за отключение от их "услуг", а тут такой подарок судьбы wink
 • Pravdainukr 8 жовтня 2019
  Початок опалювального сезону переноситься 1
  Pravdainukr-фото
  и это нужно было ждать холодов, ранее разрешить вопрос не догадались!?
 • sanyo 3 жовтня 2019
  Світловодськпобут попереджає: немає договору – немає опалення! 2
  sanyo-фото
  Вот только на сегодня (3.10.) у них нет бланков договоров! Сказали приходить с понедельника
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/

Top