Субота, 07 грудня 2019
Влада ТРК ''Веселка''

Кронування дерев по вулиці Гагаріна. Питання вивчається Новина з відео

Кронування дерев по вулиці Гагаріна. Питання вивчається10 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету його членами було опрацьовано близько 40 питань порядку денного.
Більш детально про ті, які привернули нашу увагу.


Оздоровлення-2013. Нові штрихи

Члени виконкому знову і знову змушені повертатися до питання літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Цього разу через те, що, за словами начальника управління освіти Геннадія Френкеля, кількість бажаючих провести час у літніх оздоровчих таборах з 1100 виросла до 1400, і це — 42% від загальної кількості учнів.

На відпочинок цих 1400 дітей (в тому числі 24 дитини пільгових категорій) із загального фонду міського бюджету планується використати 312300 гривень. Нагадаємо: батьківська плата складає 80 грн., зміна триватиме 14 днів.


Дитячі садочки влітку. Робота погоджена з батьками

Наступне питання також стосувалося освітніх справ. Саме зараз час подбати про роботу дошкільних навчальних закладів в літній період 2013 року. Отож, дошкільні навчальні заклади з 1 червня по 31 липня переводяться на літній оздоровчий період. Фахівці з управління освіти проаналізували кількість відвідувань, провели опитування батьків і дійшли висновку, що у червні мають працювати 48 груп (для дітей раннього віку — 18, для дошкільного — 30), у липні — 45 (18 та 27 відповідно).


Шкільний ГАЗ приноситиме користь місту

Про безкоштовну передачу з балансу управління освіти на баланс комунального підприємства СМКП "Комбінат комунальних послуг" автомашини ГАЗ-5204 1987 р.в. також повідомив Геннадій Френкель. Так як автосправа більше у школах викладатися не буде, автомобіль перебуває у доброму стані, хоча за документами має 100% знос, то чому його не передати структурі, яка його ще може експлуатувати з користю для нашого міста?


Нова адреса дитячої художньої школи

Інше питання порядку денного також стосується дітей, але не всіх, а тих, хто відвідує дитячу художню школу. Нововведення таке: заняття Світловодської дитячої художньої школи переносяться у приміщення Світловодської дитячої школи мистецтв (вул. Леніна, 66). При цьому учбовий процес порушуватися не буде. Справа має бути завершена до 10 червня.

Як повідомила Надія Клокар, начальник управління культури і туризму, ці зміни — через обмеження бюджетного фінансування на утримання закладів культури, з метою раціонального використання бюджетних коштів, та на виконання відповідного протокольного доручення міського голови від 01.04.2013.

Приміщення Світловодської дитячої художньої школи (вул. Чапаєва, 4) мають передати на баланс управління економіки, ресурсів та розвитку міста міськвиконкому.


Процедурні питання вирішено

Без жодних запитань члени виконкому проголосували за затвердження кошторисної документації по двох обєктах: "Усунення яружної ерозії (капітальний ремонт) по вул. Павлова", в сумі 351,754 тис. грн., "Капітальний ремонт вул. Леніна від вул. Паркова до шлюзу" в сумі 5268,362 тис. грн.


Аби реконструкція не перетворилася на знищення дерев

Наступне питання, розгляд якого, як і рішення по ньому, хочеться донести до світловодців, стосується реконструкції повітряної лінії електромереж по вулиці Гагаріна та неприємностей, які там сталися у звязку з роботами.

На одному з попередніх засідань члени виконкому, розглядаючи відповідне звернення від ПАТ "Кіровоградобленерго", дали згоду енергетикам під час виконання своїх робіт здійснювати кронування дерев. Питання це — болюче, адже енергетики чомусь безжально (на погляд пересічних громадян) обрізають ті нещасні дерева. Щоб уникнути неприємностей, було запропоновано підшукати спеціаліста з озеленення, який зможе оцінити якість кронування та контролювати його.

Отож, спеціаліста знайшли, почали кронування, виконали його на 16 деревах з 24 і під тиском невдоволених громадян мусили припинити роботи. Члени виконкому зайшли у глухий кут: з одного боку енергетики мають виконувати свої роботи, адже перебої в постачанні електроенергії також нікому не подобаються. Та і спеціаліст говорить, кронування виконано правильно. Але і невдоволення світловодців безжальним обскубуванням дерев не можна ігнорувати...

Зрештою вирішили призупинити рішення виконкому щодо дозволу на кронування і вивчити це питання більш ретельно.


Відео: ТРК "Веселка"

Тетяна Зима
Фото: Ігор КотляровДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • amigo Користувач offline

 • 20 квітня 2013 11:38
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
Приміщення Світловодської дитячої художньої школи (вул. Чапаєва, 4) мають передати на баланс управління економіки, ресурсів та розвитку міста міськвиконкому.и кто ж себе вымутил это местечко из местной власти?
 • Нравится
 • 0
 • Tyler Користувач offline

 • 21 квітня 2013 10:31
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 4.03.2010 | 563 комментарів | 0 публікацій
Капітальний ремонт вул. Леніна від вул. Паркова до шлюзу
А от райбольницы до 10 школы не?
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top