Четвер, 14 листопада 2019
Події

Ура, заработало!

Ура, заработало!У замітці "Робота робочої групи у ступорі?" ми описували про те, у яких муках народжується консенсус у задумах щодо реформування ЖЕКівського сегменту ЖКГ.
Так, утворена за ініціативи першого заступника міського голови Сергія Яременка Робоча група на чолі із заступником міського голови Олександром Сичем, яка мала засідати щонайменше раз на два тижні, пару раз (6 і 13 липня) позасідала, посперечалася.


І все вщухло. Та так, що у згаданій вище замітці Сич висловив стурбованість такою "менопаузою" — майже місяць не збираються члени РГ на свої засідання і все тут. Аж ось, може й газета подіяла, 16 серпня у кабінеті головного міського комунальника РГ таки зібралась на своє третє засідання. На порядку денному планувалось заслухати проект ЖЕКівського реформування від члена РГ, начальника ЖЕКу №2 Євгена Кармаліти. Та єдине, на чому він наголосив, це те, що післяреформене комунальне підприємство має працювати виключно на єдиному податку. На що член РГ Вадим Степанець зажадав почути від нього хоча б один конкретний варіант реформування. Не почувши конкретики, інші члени РГ припустили, що така небагатослівність Кармаліти та присутнього на засіданні його колеги, начальника ЖЕКу №5 Микити Письменного продиктована таким собі інстинктом самозбереження стосовно своїх посад. На що Кармаліта відповів, що посада начальника ЖЕКу не довічна, тому, ототожнюючи себе передовсім із звичайним мешканцем багатоповерхівки, його інстинкт самозбереження ґрунтується на тому, скільки і за що він платитиме. Тому головне для нього — перелік послуг та механізм контролю за їх виконанням.

…У такому ключі РГ балакала-балакала аж поки не вислухавши від Людмили Безрукавої схвальних епітетів на адресу комунальних реформаторів із Славутича, прикинули: не зашкодить для досвіду набратися з’їздити туди або до іншого міста, де мається подібні напрацювання… (Нагадаємо, весною ц.р. світловодська делегація на чолі з "долікарняним" мером Юрієм Котенком, вже об’їздили кілька міст (Олександрію та Славутич) з метою переймати досвід комунального реформування, прим. ред.)… На що дотепник Степанець запропонував, мов, найкраще поїхати за казенний кошт переймати досвід до чорноморського Судака, і бажано — на оксамитовий сезон.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • yelka

 • 21 серпня 2012 12:44
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
А до чого тут термін "менопауза"?Хочеться спитати в автора - він хоч знає значення цього терміну?
 • Нравится
 • 0
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.07.2012 | 335 комментарів | 0 публікацій
yelka,

Одразу зрозуміло у чому Ви фахівець belay
Ваш коментар містить дуже багато важливої інформації стосовно теми яка обговорюється.

П.С. Краще бути розумним та іноді тупити чим бути тупим та іноді умнічати...
 • Нравится
 • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top