Неділя, 18 серпня 2019
Фоторепортаж

Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому!

Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому!

24 березня у рок-клубі "Woodstock" з акустичною програмою "Королева Айра" виступив Адріян Сич — лідер відомого гурту "Катрусин Кінозал".
Особисто я не міг собі дозволити пропустити концерт мого товариша, тому відклав в сторону всі свої справи та вирушив у "Woodstock", щоб почути знайомі пісні, побачитись зі старими знайомими, випити холодного пива та зробити декілька фото для читачів свого сайту.


Того вечора у рок-клубі було доволі людно та гамірно. Послухати Андріяна зібрались шанувальники справжнього року місцевого розливу. І це не дивно, адже "катрусів" у Світловдську знають і шанують, адже з перших кроків своєї творчої діяльності у далекому 1998 році "Катрусин Кінозал" став безперечним лідером Світловодського рок-руху, яким є і по цей час!

…Більше години Андріян дарував свої пісні з дуже чудернацькими текстами і драйвовою музикою відвідувачам єдиного у Світловодску рок-клубу. Останні, до речі, були не одностайні у своїх бажаннях: одні уважно слухали виступ знайомого їм музиканта, часом підтримуючи його на приспівах, інші ж відчайдушно поповнювали запаси свого організму спиртними напоями, зрідка звертаючи увагу в сторону сцени. Одним словом… "духовної атмосфери" не вийшло. Хоча минулого разу аудиторія була більш привітною та активною. В жодному разі не вбачаю у цьому провини Сича, адже такого професіонального музиканта, з таким багатим музичним досвідом, з такою позитивною енергетикою та великим багажем пісень годі й шукати у нашому місті!

Взагалі наш Світловодськ багатий на таланти! Кожного року у Світловодську з’являються нові гурти. Звісно далеко не всім вдається зігратися, та досягти якісного звуку, заслужити прихильність аудиторії… А декілька останніх концертів у міському Палаці культури стали показниками того, що світловодці забули що таке якісний живий звук, та віддають перевагу попсі під мінусовки. Яскравим прикладом тому може бути переповнений зал на концерті Олександра Кривошапко — учасника телепроекту "Х-Фактор", проти напівпорожніх залів на Рок-фесті, на концерті гурту "Мандри", на нещодавньому "Rock Party"...

У такій ситуації зовсім не дивним є той факт, що кожного року у Світловодську зникають, так і не ставши відомими, деякі гурти. А ті, котрі продовжують грати, дуже рідко нагадують про своє існування на концертах. Хоча… все необхідне у місцевих гуртів для виступів є — рок-клуб "Woodstock", до якого, не зважаючи на холод взимку, спеку влітку, проблеми у вбиральні, пил у повітрі, деякі проблеми з обладнанням та не завжди щирий прийом, шикуються у чергу виступити багато гуртів із інших міст, котрим просто немає де виступати, а дуже хочеться бути почутими.

А на останок хочу усім побажати цінувати рок-музикантів Світловодська, адже тільки вони не грають під фанеру, а беруть до рук живі інструменти та викладають душу на своїх концертах. Рок — це щиро! Рок — це по-справжньому! А ось попса, котру нам цілодобово крутять по ТВ та радіо — це штучна музика, котру роблять комп’ютери, синтезатори…

З повагою до усіх рок-музикантів Світловодська
Богдан Дроздов

Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top