Неділя, 18 серпня 2019
Кримінал

УМВС застерігає користувачів банкоматами від "кардерів"

УМВС застерігає користувачів банкоматами від "кардерів"Пластикові картки — це прості та зручні гаманці, однак з часу впровадження їх у широке застосування шахраї навчилися провертати різні махінації, повідомляє Управління МВС України в Кіровоградській області.
Тому, нагадують правоохоронці, власникам слід дотримуватися елементарних заходів перестороги, щоб мінімізувати ризик стати жертвою "кардерів" (людей, які займаються аферами з пластиковими картками).


Отож, по-перше, уважно вивчайте клавіатуру незнайомого банкомату, перед тим, як зняти гроші з рахунку. Трапляються випадки, коли шахраї встановлюють пристрої, з допомогою яких отримують дані про картку. Це спеціальні "насадки» на клавіатуру, які зовні повторюють оригінальні кнопки. Власник картки знімає гроші з рахунку без усяких проблем. Але при цьому підробна клавіатура запам’ятовує усі натиснуті клавіші, у тому числі і пін-код.

Можливий й інший розвиток подій — пластиковий конверт, дещо більший за розмір картки, аферисти вкладають у щілину банкомату. Власник картки намагається зняти гроші, але банкомат не може прочитати дані з магнітної стрічки. А через конструкцію конверта повернути картку не вдається. У цей час підходить зловмисник та говорить, що учора з ним трапилося те ж саме! Щоб повернути картку, треба увести пін-код і натиснути два рази на "Відміну". Власник картки пробує, і, звісно, нічого не виходить. Тоді він вирішує, що картка залишилася у банкоматі і йде, щоб зв’язатися з банком. Шахрай же спокійно дістає картку і потім швидко знімає гроші з рахунку.

Ще одна порада. Вводячи пін-код, прикривайте клавіатуру вільною рукою. Для того, щоб дізнатись чотири заповітні цифри, деякі аферисти залишають неподалік мініатюрну відеокамеру. Самі ж у цей час перебувають у найближчому автомобілі з ноутбуком, на екрані якого відображається введений власником пін-код.

Найчастіше зловмисники добувають реквізити картки з метою подальшого їх використання для купівлі в інтернет-магазинах. Копію картки при цьому робити не обов’язково, а витратити чужі гроші так навіть простіше.

Кожного дня шахраї вигадують все нові і нові способи вас ошукати. Тож будьте уважними та не попадайтеся на гачок аферистів.

Кіровоград.comments.ua
Фото: moscow-live.ruДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top