Понеділок, 17 червня 2019
Кримінал

Цілодобова телефонна лінія УМВС України в Кіровоградській області

Цілодобова телефонна лінія УМВС України в Кіровоградській областіВ УМВС України в Кіровоградській області розпочала роботу цілодобова телефонна лінія "Громадська позиція" — 0-800-509-102, дзвінки на яку безкоштовні з усіх стаціонарних телефонів.
Ця лінія єдина для всіх органів внутрішніх справ Кіровоградщини. Головною метою цілодобової телефонної лінії "Громадська позиція" є забезпечення безпеки людей. Прийматимуться від населення повідомлення про незаконне поширення наркотиків та осередки самогоноваріння, про скупку краденого, насильство в сім'ї, про осіб, які знаходяться у розшуку або перебувають на території України нелегально, про неправомірні дії співробітників міліції або прояви з їхнього боку бюрократії.


З увагою будуть вислухані конструктивні пропозиції відносно застосування необхідних заходів щодо поліпшенню правопорядку в будь-якому населеному пункті регіону.

Кожне повідомлення буде розглянуто начальником УМВС в області особисто.

Прийматимуться і анонімні дзвінки, проте громадяни, які себе не називають, позбавляються можливості отримати відповідь за результатами перевірки.

Вам відомо про факти незаконного розповсюдження наркотиків або алкоголю, скупки краденого, насилля в сім’ї чи інші злочини? У вас є пропозиції щодо поліпшення правопорядку у вашому населеному пункті? У вас є скарги на працівників міліції?
Не будьте байдужими, телефонуйте!
Для всіх жителів Кіровоградськї області. Цілодобова телефонна лінія УМВС України в Кіровоградській області "Громадянська позиція"
0-800-509-102
(безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top