Понеділок, 17 червня 2019
Авто

Увага! Діти на дорозі!

Фото: http://priluki.info/news/180Фото: http://priluki.info/news/180Таку назву має рейд Державтоінспекції, що триватиме протягом вересня.
За 8 місяців поточного року на території Світловодська та району скоєно 43 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 20 осіб отримали тілесні ушкодження. Із них одна дорожньо-транспортна пригода — з участю дитини віком до 16 років.


З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, напередодні та в перші дні навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактики роботи серед неповнолітніх, Державтоінспекцією УМВС України в Кіровоградській області прийнято спільне рішення про проведення в області у вересні поточного року рейду "Увага! Діти на дорозі!"

Відділенням ДАІ з обслуговування Світловодського району планується проведення єдиних уроків з правил дорожнього руху в усіх навчальних закладах.

Діти — це наша турбота та наше майбутнє, життя їх та здоров’я залежить від наших з вами зусиль.

ДержавтоінспекціяДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top