Понеділок, 20 травня 2019
Спорт

"Не стареют душой ветераны!.."

Олександр БендюкОлександр Бендюк20-28 серпня в Одесі відбувся 7-ий Міжнародний шаховий фестиваль "Меморіал Е. Галера". У цьому змаганні взяли участь 118 шахістів з 10 країн світу: Ізраїля, Канади, Франції, Росії, Білорусі та ін.
Світловодські спортсмени постійно беруть участь в Міжнародних змаганнях. Цього разу було два представники — Олександр Бендюк та Микола Мартиненко. Змагання проходили за швейцарською системою у 9 турів. Вдало виступив О. Бендюк, який набрав 6 очок із 9 можливих та посів друге місце серед ветеранів. Його нагородили срібною медаллю, грамотою та грошовим призом. М. Мартиненко також виступив вдало і набрав 5,5 очок з 9 можливих.


О. Бендюк дякує підприємцям Леву Брагінському та Юрію Абдуліну за матеріальну допомогу, яка дозволила йому взяти участь у такому серйозному змаганні.

Повернувшись додому, 10 вересня наші спортсмени встигли взяти участь у бліц-турнірі з шахів з нагоди Дня фізкультури та спорту. За призові місця борилися 12 найкращих шахістів нашого міста. Перше місце знову посів Олександр Бендюк, який набрав 9,5 очок з 11 можливих, друге місце — Олександр Сушко — 8,5 очок, третє — Василь Дехтяренко. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками, які надав депутат міської ради Василь Мороз.

Вілорій Ушаков,
головний суддя змагань.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top