Понеділок, 20 травня 2019
Корисна інформація

Чиста вода — основа життя

Руслан ЯковенкоРуслан ЯковенкоЯк відомо, вода це основа життя. Від того, яку воду ми п'ємо, залежить і наше самопочуття, і наш настрій. А ще — смак приготованих страв та напоїв.
Чиста і безпечна вода — справжній скарб в усьому світі, а для окремих країн — заповітна мрія. Світловодцям в цьому питанні пощастило. Вже 11 років ми з вами маємо змогу пити дійсно чисту і безпечну воду, насолоджуючись її смаком. Адже саме стільки років в місті працює магазин "Чиста вода", власником якого є приватний підприємець Руслан Яковенко.


Ще в 2000 році Руслан Олександрович установив сучасне американське обладнання "Nimbus", яке якісно і надійно очищає воду, звільняє її від шкідливих домішок, нітратів, солей важких металів, радіонуклідів, хлору та бактерій, однак при цьому — залишає необхідні для життєдіяльності людини мінерали, насичує воду озоном та дарує їй приємний смак і запах.

Сьогодні чисту воду "АкваСана" у Світловодську купують як приватні споживачі, так і колективи установ, підприємств та організацій міста. Чисту воду замовляють і міські кафе та ресторани, адже страви та напої, приготовані на чистій воді — набагато смачніші та корисніші. Придбати чисту воду "АкваСана" можна як безпосередньо в магазині "Чиста вода", так і замовивши її за телефоном 2-74-89, причому доставка чистої води — безкоштовна і оперативна. А з недавнього часу магазин розширив свій асортимент, пропонуючи світловодцям ще й газовану воду.

"Ми намагаємось працювати так, щоб світловодці отримували задоволення від співпраці з нами та споживали по-справжньому якісну та чисту воду, — говорить Руслан Яковенко — Я дякую нашим споживачам та партнерам і бажаю усім успіхів та здоров'я!"

А ми, в свою чергу, вітаємо Руслана Олександровича з Днем підприємця та зичимо йому подальших успіхів!

Олена ЄРУНОВАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top