Середа, 19 червня 2019
Спорт

"Олімпійське літо" для вихованців інтернату

13 серпня управлінням молоді та спорту виконавчого комітету Світловодської міської ради, за підтримки обласної організації "Спорт для всіх", було організовано свято для дітей, які в першу чергу потребують уваги та піклування, адже позбавлені найголовнішого в дитинстві — справжньої сім'ї та батьківського піклування.
На базі міського пансіонату "Славутич", де наразі перебувають на літньому оздоровлені вихованці дитячого будинку-інтернату із селища Нова Прага (Олександрійського району), дітям, у рамках спортивних заходів "Олімпійське літо" під гаслом "Здоровим бути модно!", влаштували спортивне свято із "Веселими стартами" та змаганнями з футболу. У спортивному заході взяли участь близько 60 дітей.


"Основна мета проведення подібних спортивних розваг, — говорить головний спеціаліст з питань спорту УМС, депутат Світловодської міської ради Василь Мороз, — залучати молоде покоління до здорового способу життя та черговий раз довести, що діти, які позбавлені батьківського піклування не байдужі для нас, посадовців, представників влади".

Отже, як і в будь-якому спортивному змаганні, наприкінці визначилися переможці. Їм було вручено волейбольний та футбольний м'ячі, набори для гри у теніс та бадмінтон, вручені грамоти від ОГ "Спорт для всіх". Але учасників спортивних ігор дійсно можна назвати однією дружньою сім'єю, тому і переможцем став кожен з них. Крім того, всі юні спортсмени отримали і солодкий подарунок — що може бути кращим аніж порція солодкого прохолодного морозива в спекотний літній день?!!

Управління молоді та спорту висловлює подяку всім небайдужим людям, які допомогли в організації та проведенні спортивного свята.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top